Korzystając z okazji, chciałbym ponownie pożyczyć kilka słów:
"delikatnie" "dotykasz"
"kasztanów" może jeszcze "Czerwienieje" i "ze wstydu".
Ps. Wiem, z kąt masz słowo kasztany ;) 5/5 Miłego dnia :)
Dziękuję za przeczytanie i odniesienie do wiersza.
Ktoś mądry kiedyś mi powiedział, że nieważne co autor miał na myśli, ważne co czytelnik odczuje, odczyta.
Pozdrawiam serdecznie!
Komentarze (20)
Widać wszyscy tak samo kochają powroty do pracy...
Możliwe, że inni bardziej.
MartynaM Można tobie czegoś życzyć, żeby poprawić humor?
Łukaszenko, owszem. Życz mi, żeby nikt i nigdy nie prześladowal mnie już miłością.
Och Martyno, dobrych i silnych, ciężka sprawa, ale wiersz dobry.
Jednego chociaż, już nie mówię że tłumu... Dziękuję za komentarz.
W różowych lepiej widać jutro:) i jeszcze lepiej teraz:)
Pozdrawiam
Może i tak. Od dawna nie zakladalam, a i teraz za drogie... dzięki!
Taka obojętność bije z tekstu, wyalienowanie, swój świat stworzyć na własnych zasadach - jak w niektórych filmach czyni bohater zmęczony wszystkim.
Dziękuję, Yanku, za komentarz.
Korzystając z okazji, chciałbym ponownie pożyczyć kilka słów:
"delikatnie" "dotykasz"
"kasztanów" może jeszcze "Czerwienieje" i "ze wstydu".
Ps. Wiem, z kąt masz słowo kasztany ;) 5/5 Miłego dnia :)
*skąd
Wiesz skąd mam?
To mnie zaskoczyłeś, bo to takie nietypowe słowo, a jeszcze na jesieni...
5/5 doskonale oddaje dzisiejszy wyścig szczurów i tęsknotę za światem jaki był jeszcze nie tak dawno. Przynajmniej ja tak to odbieram.
Witaj Piotruś!
A co Ty tak zniknąłeś bez słowa?
Dziękuję za przeczytanie i odniesienie do wiersza.
Ktoś mądry kiedyś mi powiedział, że nieważne co autor miał na myśli, ważne co czytelnik odczuje, odczyta.
Pozdrawiam serdecznie!
MartynaM Chorowałem, właściwie to jeszcze choruję ale lżej już jest
To przykre. Ale coś poważnego?
MartynaM najpierw miałem Covid w sumie z zona mielismy, i jak już oduszczało to zona wyzdrowiała a ja dostałem obustronnego zapalenia płuc
Niedobrze. Teraz będziesz musiał uważać na siebie. Zapalenie płuc lubi wracać.
Trzeba dobrze do końca wyleczyć.
Zdrówka dużo!
MartynaM Dzięki, dam radę jestem jeszcze dobry PRL-owski materiał :)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania