Abc

Abc

Średnia ocena: 3.2  Głosów: 11

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (20)

  • Łukaszenko 05.10.2022

    Widać wszyscy tak samo kochają powroty do pracy...

  • MartynaM 05.10.2022

    Możliwe, że inni bardziej.

  • Łukaszenko 05.10.2022

    MartynaM Można tobie czegoś życzyć, żeby poprawić humor?

  • MartynaM 05.10.2022

    Łukaszenko, owszem. Życz mi, żeby nikt i nigdy nie prześladowal mnie już miłością.

  • Lotos 05.10.2022

    Och Martyno, dobrych i silnych, ciężka sprawa, ale wiersz dobry.

  • MartynaM 05.10.2022

    Jednego chociaż, już nie mówię że tłumu... Dziękuję za komentarz.

  • Józef Kemilk 05.10.2022

    W różowych lepiej widać jutro:) i jeszcze lepiej teraz:)
    Pozdrawiam

  • MartynaM 05.10.2022

    Może i tak. Od dawna nie zakladalam, a i teraz za drogie... dzięki!

  • Taka obojętność bije z tekstu, wyalienowanie, swój świat stworzyć na własnych zasadach - jak w niektórych filmach czyni bohater zmęczony wszystkim.

  • MartynaM 06.10.2022

    Dziękuję, Yanku, za komentarz.

  • o nim pseud 06.10.2022

    Korzystając z okazji, chciałbym ponownie pożyczyć kilka słów:
    "delikatnie" "dotykasz"
    "kasztanów" może jeszcze "Czerwienieje" i "ze wstydu".
    Ps. Wiem, z kąt masz słowo kasztany ;) 5/5 Miłego dnia :)

  • o nim pseud 06.10.2022

    *skąd

  • MartynaM 06.10.2022

    Wiesz skąd mam?
    To mnie zaskoczyłeś, bo to takie nietypowe słowo, a jeszcze na jesieni...

  • Piotrek71 06.10.2022

    5/5 doskonale oddaje dzisiejszy wyścig szczurów i tęsknotę za światem jaki był jeszcze nie tak dawno. Przynajmniej ja tak to odbieram.

  • MartynaM 06.10.2022

    Witaj Piotruś!
    A co Ty tak zniknąłeś bez słowa?

    Dziękuję za przeczytanie i odniesienie do wiersza.
    Ktoś mądry kiedyś mi powiedział, że nieważne co autor miał na myśli, ważne co czytelnik odczuje, odczyta.
    Pozdrawiam serdecznie!

  • Piotrek71 06.10.2022

    MartynaM Chorowałem, właściwie to jeszcze choruję ale lżej już jest

  • MartynaM 06.10.2022

    To przykre. Ale coś poważnego?

  • Piotrek71 06.10.2022

    MartynaM najpierw miałem Covid w sumie z zona mielismy, i jak już oduszczało to zona wyzdrowiała a ja dostałem obustronnego zapalenia płuc

  • MartynaM 06.10.2022

    Niedobrze. Teraz będziesz musiał uważać na siebie. Zapalenie płuc lubi wracać.
    Trzeba dobrze do końca wyleczyć.

    Zdrówka dużo!

  • Piotrek71 06.10.2022

    MartynaM Dzięki, dam radę jestem jeszcze dobry PRL-owski materiał :)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania