.....
.......Autor: MoniaCzytano 430 razyData dodania: 19.10.2017
Średnia ocena: 4.3 Głosów: 3
Zaloguj się, aby ocenić13
❤ bardzo fajny i "delikatny" wiersz ❤
Bardzo mi miło :)
Tak naprawdę bardzo mądry przekaz. Innymi słowy - metaforycznie - Jak człowiek wejdzie na szczyt drabiny, to nie powinien starać się łapać następnego szczebla - bo spadnie.
Mogłoby być ciut lepiej, ale dobrze że się podoba :)
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (4)
❤ bardzo fajny i "delikatny" wiersz ❤
Bardzo mi miło :)
Tak naprawdę bardzo mądry przekaz.
Innymi słowy - metaforycznie - Jak człowiek wejdzie na szczyt drabiny, to nie powinien starać się łapać następnego szczebla - bo spadnie.
Mogłoby być ciut lepiej, ale dobrze że się podoba :)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania