...
...Autor: MartynaMCzytano 336 razyData dodania: 29.05.2023
Średnia ocena: 3.8 Głosów: 10
Zaloguj się, aby ocenić38
Miałaś lepsze wiersz, ale i tak jest git! Pozdrawiam 5
Marku, raz lepsze, raz gorsze... dziękuję za komentarz. Pozdrawiam
Nie wiem, czy czytałaś mój komentarz, bo dziwnym trafem zniknął. Powtórzę tylko, że dobry wiersz i pasuje mi takie pisanie. 5
Ciekawe czemu trollowate i hejterskie nie znikają? Pozdrawiam
Nie czytałam, ale zniknął? Ja czasami, jak się spieszę, zapominam zapisać, a później zdziwiona jestem, że napisałam a nie ma... Jak pasuje, to się cieszę... dziękuję za przeczytanie.
Podoba mi się
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (6)
Miałaś lepsze wiersz, ale i tak jest git! Pozdrawiam 5
Marku, raz lepsze, raz gorsze... dziękuję za komentarz.
Pozdrawiam
Nie wiem, czy czytałaś mój komentarz, bo dziwnym trafem zniknął.
Powtórzę tylko, że dobry wiersz i pasuje mi takie pisanie. 5
Ciekawe czemu trollowate i hejterskie nie znikają? Pozdrawiam
Nie czytałam, ale zniknął? Ja czasami, jak się spieszę, zapominam zapisać, a później zdziwiona jestem, że napisałam a nie ma...
Jak pasuje, to się cieszę... dziękuję za przeczytanie.
Podoba mi się
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania