Po takiej długiej przerwie i od razu przebój! Wynika z tego, że na pisanie najlepsze jest niepisanie. Mniej jest więcej, a diamenty nie lubią tłoku. ?????
ostatnie dwa wersy dla mnie są wepchnięte na siłę, kolanem dopchane, a poza tym wiersz ma ciekawą arytmię z lirycznym przeskokiem. Pierwszy wers szybki, drugi zwalniający, znów szybki, znów zwalniający, jak walc.
Komentarze (32)
Piękny. Wszystko namalowane, choć nie podajesz na tacy.
Nie umiem komentować poezji, ale wiedz, że twój wiersz do mnie przemawia :)
Pkropka
Bardzo się cieszę, że przemawia, wiersz powstał z inspiracji - co kto widzi za oknem, ja tak odbieram zewnętrzny świat ?
Kochana szpileczko wreszcie po długiej przerwie coś zamieściłaś! Wiersz piękny! Pozdrawiam 5
Marek
O! Jak mnie ładnie nazwałeś, dziękuję bardzo i za piękny też dziękuję ?
Czasem lepiej zamknąć się na jakiś czas i nie wpuszczać nic z zewnątrz... Nawet myśli, ani dnia, ani nocy...
Bardzo się podoba.
Pozdrość.
Antoni, właśnie tak, nie wpuszczać. Dziękuję za wizytę ?
Z losem bywa różnie Ładne!
Bożena, dziękuję za ładne ?
Bardzo ładny wiersz.
Noico, bardzo dziękuję za pochlebne słówko ?
Szpilka no ten wiersz ci wyjątkowo wyszedł, widać prawdziwy kunszt.
Noico
To nie kunszt, to rzemiosło, może nawet momentami artystyczne? Poetom pewnie zawsze wychodzi, mnie tylko czasem, ale i tak się cieszę ?
Po takiej długiej przerwie i od razu przebój! Wynika z tego, że na pisanie najlepsze jest niepisanie. Mniej jest więcej, a diamenty nie lubią tłoku. ?????
Narrator, Ty to porafisz miodu nalać na serducho. Pięknie dziękuję ?
Szpilka
szacun przeogromny!
Nerwinka, dziękuję za uznanie ?
Szpilko↔Tak, bardzo na tak?↔Taki fajny rytm. Szczególnie czytany "poklatkowo" No i rymy i treść, też
?↔Pozdrawiam:)↔%
Dekaos, dziękują za na tak ?
Bardzo dobry wiersz.
Lotos, dziękuję za bardzo dobry ?
Dobry wiersz!
Kigja, dziękuję za dobry ?
Okno przez które właśnie patrzę wolałbym zamknąć, ale trafia bezpośrednio.
Podpinam się pod opinie, że bardzo dobry wiersz.
Zerko, dziękuję za podpięcie ?
Bardzo dobry. Oddaje grozę, jaka wyczuwalna jest w każdym dźwięku i obrazie zza okna.
...
(...) już chyba pękł
ostatni jaz
...
czarny jak sęp
wiruje los
Trzy Cztery, dziękuję za bardzo dobry ?
nic dodać
Grain, dziękuję ?
Piękny wiersz, chociaż w przygnębiającym klimacie.
Kikimora, dziękuję za piękny, ano, przygnębiający klimat, szczególnie gdy się gazety czyta ?
ostatnie dwa wersy dla mnie są wepchnięte na siłę, kolanem dopchane, a poza tym wiersz ma ciekawą arytmię z lirycznym przeskokiem. Pierwszy wers szybki, drugi zwalniający, znów szybki, znów zwalniający, jak walc.
Anat, aha, dziękuję za komentarz ?
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania