¯\_(ツ)_/¯

¯\_(ツ)_/¯

Średnia ocena: 4.7  Głosów: 12

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (32)

  • pkropka 08.04.2022

    Piękny. Wszystko namalowane, choć nie podajesz na tacy.
    Nie umiem komentować poezji, ale wiedz, że twój wiersz do mnie przemawia :)

  • Szpilka 08.04.2022

    Pkropka

    Bardzo się cieszę, że przemawia, wiersz powstał z inspiracji - co kto widzi za oknem, ja tak odbieram zewnętrzny świat ?

  • Kochana szpileczko wreszcie po długiej przerwie coś zamieściłaś! Wiersz piękny! Pozdrawiam 5

  • Szpilka 08.04.2022

    Marek

    O! Jak mnie ładnie nazwałeś, dziękuję bardzo i za piękny też dziękuję ?

  • Anonim 08.04.2022

    Czasem lepiej zamknąć się na jakiś czas i nie wpuszczać nic z zewnątrz... Nawet myśli, ani dnia, ani nocy...
    Bardzo się podoba.

    Pozdrość.

  • Szpilka 08.04.2022

    Antoni, właśnie tak, nie wpuszczać. Dziękuję za wizytę ?

  • Bożena Joanna 08.04.2022

    Z losem bywa różnie Ładne!

  • Szpilka 08.04.2022

    Bożena, dziękuję za ładne ?

  • Noico 08.04.2022

    Bardzo ładny wiersz.

  • Szpilka 08.04.2022

    Noico, bardzo dziękuję za pochlebne słówko ?

  • Noico 08.04.2022

    Szpilka no ten wiersz ci wyjątkowo wyszedł, widać prawdziwy kunszt.

  • Szpilka 09.04.2022

    Noico

    To nie kunszt, to rzemiosło, może nawet momentami artystyczne? Poetom pewnie zawsze wychodzi, mnie tylko czasem, ale i tak się cieszę ?

  • Narrator 08.04.2022

    Po takiej długiej przerwie i od razu przebój! Wynika z tego, że na pisanie najlepsze jest niepisanie. Mniej jest więcej, a diamenty nie lubią tłoku. ?????

  • Szpilka 08.04.2022

    Narrator, Ty to porafisz miodu nalać na serducho. Pięknie dziękuję ?

  • nerwinka 08.04.2022

    Szpilka
    szacun przeogromny!

  • Szpilka 09.04.2022

    Nerwinka, dziękuję za uznanie ?

  • Dekaos Dondi 08.04.2022

    Szpilko↔Tak, bardzo na tak?↔Taki fajny rytm. Szczególnie czytany "poklatkowo" No i rymy i treść, też
    ?↔Pozdrawiam:)↔%

  • Szpilka 09.04.2022

    Dekaos, dziękują za na tak ?

  • Lotos 08.04.2022

    Bardzo dobry wiersz.

  • Szpilka 09.04.2022

    Lotos, dziękuję za bardzo dobry ?

  • kigja 08.04.2022

    Dobry wiersz!

  • Szpilka 09.04.2022

    Kigja, dziękuję za dobry ?

  • 00.00 09.04.2022

    Okno przez które właśnie patrzę wolałbym zamknąć, ale trafia bezpośrednio.
    Podpinam się pod opinie, że bardzo dobry wiersz.

  • Szpilka 09.04.2022

    Zerko, dziękuję za podpięcie ?

  • Trzy Cztery 09.04.2022

    Bardzo dobry. Oddaje grozę, jaka wyczuwalna jest w każdym dźwięku i obrazie zza okna.

    ...

    (...) już chyba pękł
    ostatni jaz

    ...

    czarny jak sęp
    wiruje los

  • Szpilka 09.04.2022

    Trzy Cztery, dziękuję za bardzo dobry ?

  • Grain 09.04.2022

    nic dodać

  • Szpilka 10.04.2022

    Grain, dziękuję ?

  • kikimora 10.04.2022

    Piękny wiersz, chociaż w przygnębiającym klimacie.

  • Szpilka 10.04.2022

    Kikimora, dziękuję za piękny, ano, przygnębiający klimat, szczególnie gdy się gazety czyta ?

  • anat 20.09.2022

    ostatnie dwa wersy dla mnie są wepchnięte na siłę, kolanem dopchane, a poza tym wiersz ma ciekawą arytmię z lirycznym przeskokiem. Pierwszy wers szybki, drugi zwalniający, znów szybki, znów zwalniający, jak walc.

  • Szpilka 20.09.2022

    Anat, aha, dziękuję za komentarz ?

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania