Rzeczywiście można różnie rozumieć. Ciekawie napisane. Jest klimat pewnej tajemnicy. Dwa światy z którego jeden nie dostępny lecz wyczuwalny zmysłami. Tęsknota. Sam nie wiem. Tak czy siak daję: 5 Pozdrawiam
Anonim15.12.2018
Kurde. Cieszy mnie taka interpretacja. Chciałem, aby było tajemniczo i mam za swoje :-) Dzięki za czytanie, komentarz i ocenę. Pozdrawiam.
Komentarze (6)
Część Antoni! Miło cię spotkać na innym portalu. Ponieważ już to raz komentowałem teraz ograniczę się do samej oceny (5!).
Pozdrawiam
Cześć Marku. Jestem tu od niedawna. Dzięki za ocenę. Pozdrawiam!
To. Mi się podoba
Bardzo dziękuję za komentarz i tak pozytywna ocenę. Pozdrawiam
Rzeczywiście można różnie rozumieć. Ciekawie napisane. Jest klimat pewnej tajemnicy. Dwa światy z którego jeden nie dostępny lecz wyczuwalny zmysłami. Tęsknota. Sam nie wiem. Tak czy siak daję: 5 Pozdrawiam
Kurde. Cieszy mnie taka interpretacja. Chciałem, aby było tajemniczo i mam za swoje :-) Dzięki za czytanie, komentarz i ocenę. Pozdrawiam.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania