Początek mnie wciągnął, ale potem, po kilku akapitach, już nie dałem rady dalej czytać. Pewnie dlatego, że nie pojawiło się coś typu rzucanie czarów, albo coś innego paranormalnego, żeby utrzymać moją uwagę na dłużej.
Akurat ta książka ma elementy paranolmalne... ale nie rzyca nikt czarów i wszystko będzie dopiero "potem"... to literatura kobieca, na wartką akcję nie ma co liczyć. Dziękuję za komentarz :)
Komentarze (10)
Początek mnie wciągnął, ale potem, po kilku akapitach, już nie dałem rady dalej czytać. Pewnie dlatego, że nie pojawiło się coś typu rzucanie czarów, albo coś innego paranormalnego, żeby utrzymać moją uwagę na dłużej.
Akurat ta książka ma elementy paranolmalne... ale nie rzyca nikt czarów i wszystko będzie dopiero "potem"... to literatura kobieca, na wartką akcję nie ma co liczyć. Dziękuję za komentarz :)
Szkoda psuć takich ocen, ale cóż... autorka wyraźnie sobie życzyła. 1
I co kłamiesz? Twoja wiarygodność jest porażająco wysoka XD
Magdalena Turek o co ci chodzi dziecino?
Akwadar Prawdopodobnie twoja matka jest w moim wieku, synek...
Magdalena Turek czytasz, co piszesz?
Akwadar A ty myślisz, co piszesz?
Akwadar, Stracisz uprawnienia do jazdy qniem.
stereo_dream-dolby-C żeby tylko qniem!
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania