paluszki z paczuszki a czemu? podpuszczam panienkę, zobacz jak się pięknie pucuje :)
chciała być taka elokwentna, mądra literatka i zobacz, co z niej wylazło...
paluszki z paczuszki Przeciez to on mnie wyzywa XD Na moim profilu i jeszcze nie czytając cały czas hejtuje... a wiesz dlaczego> bo jego kolega walnał babola i osmieliłam się to napisać... więc... Komu się nudzi, temu się nudzi.
Akwadar Z kogo, co wylazło? To ty nie poytafisz nawet przepychanki słownej poprowadzić, by nie wchodzić na tematy seksu i nie robienia z kobiet prostytutek... LOL
Akwadar
Nie chcę widzieć, ale to zupełnie niepotrzebne jest. Prowokujesz, więc sprowokowany/a daje upust emocjom. Bądź mądry i pisz wiersze, zamiast taplać się z żabą w kałuży.
paluszki z paczuszki wiesz, że nie potrafię pisać wierszy... nie bądź okrutna...
łoj, łoj deczko się zabawiłem, coby całkiem z trollowskiej wprawy nie wyjść... ;)
Dobra, już idę sobie :)
Magdalena Turek
Otóż nie masz racji, ale ja szanuję swój czas i nie zamierzam go poświęcać na ciebie.
Delaos pisze specyficznie i skrótem, a że jest tu kilka lat, to stali użytkownicy to wiemy, nowi jeszcze się nie poznali.
Szanuj innych i nie rób zadym, tyle ode mnie.
Pozdrawiam.
paluszki z paczuszki A i jeszcze. Mam to poytaktowac, jako nauczke, że gdy któryś z nich poczuje się urazony, to przeprowadzi któryś akcję hejterską i zrobi to co Akwadar tutaj? Co to? polityka więzienna?
Magdalena Turek
Nie, nie w dupę nie lubimy. My, użytkownicy tego portalu, lubimy spokojne polemiki poparte argumentami. Musisz po prostu poznać innych Autorów i nauczyć się ich stylu, żeby w ostateczności wystawiać im rachunki.
Tylko tyle. Miłego pobytu na portalu!
Magdalena Turek
Figlujecie od wczoraj. O ile wczorajsze prztyczki były ciekawe, o tyle dzisiejsze wołają o pomstę do...
Nie tykamy swoich rodzin przy jednoczesnym jechaniu po sobie, ale to w ostateczności.
Poza tym szkoda czasu. Chodź na forum i tam popisz, jak tak bardzo szukasz towarztstwa.
To tyle.
paluszki z paczuszki, Paluszki, napisz temu jej/mu jak tu stare usery przed urazą blednom i czeznom. Zapodaj jej link do tekstu o mnie, zapodaj, zapodaj, zapodaj.
paluszki z paczuszki Zanim założyłam tu profil, już otrzymałam recenzję tego miejsca i się w pełni nie zawiodłam. Akwadar pokazał, że ludzie mają rację na temat tego miejsca XD
Nie muszę się uczyć czyjegos stylu, by go zrecenzować. Czytam wiersz i liczy się przesłanie, a czy namisał to xyz czy zxy to mnie nie interesuje.
Wystawianie ocen negatywnych, bez czytania i za same koleżeństwo bądź nie... to nosi nazwę i w polityce idzie się za to siedzieć. Jest uważane za przejaw niezdrowej promocji. Taka popityka PiSu. Damy, ale tylko naszym. Pochwalimy, ale tylko swoich. To nawet nie świadczy o inteligencji. Wręcz przeciwnie.
Takie życie, ktos świeży patrzy świeżym okiem i może się okazać, że nie takie dzieło genialne, jak pochlebcy mówili... tyle.
paluszki z paczuszki Ale ja nie szukam towarzystwa, wręcz wyganiam... a to się uczepiło. I nie ja wchodze na wątki seksualne i nie ja obrażam. To że potrafie odwrócć sytuację i zaserwować ten sam smaczny posiłek, nie znaczy, ze kogokolwiek sprowokowałam. Moja jedyna przewina była taka, że nie wychwaliłam DD, bo on przecież taki celebryta i swój styl ma... Sorry, nie wyczułam. Nie był nawet dobry...
Magdalena Turek
Nie stawiamy piątek na piękne oczy, choć niektórzy to lubią😂
Dziewczyno! Nie chce mi się z tobą kotłować, przepraszam. Nadmienię tylko, że:
Koledzy woda i Akwadar stanęli w obronie innego kolegi, bo to nie był błąd, ale masz prawo tak uważać.
Bywaj zdrowa i opanowana :)
paluszki z paczuszki Miałam piatki, póki się nie pokazała ekipa z różowego dżipa XD. To właśnie sedno... tekst oceniony na 4,5 dostał niskie noty, w ciagu jednej godziny (choć nie da się tego przeczytać w godzinę), bo kolega został urażony XD
Stety/niestety, ale tylko za koleżeństwo wystawiane są tu noty... i jest to doskonały dowód XD Piekne oczy mam, ale nie moje oczy wystawiły tu oceny, a mój język, i to nie literacki, a szczerość w odniesieniu do jednego tekstu...
Magdalena Turek
Moim zdaniem najważniejsze jest, aby pozostać w zgodzie ze sobą. Ale warto czasem wziąć do serca i do głowy argumenty innych.
Ten niby błąd, błądzik był tylko pretekstem, który pięknie wykorzystałaś, abg pokazać innym, co potafisz.
A potrafisz dużo. Masz krzepę, ostry klawisz i jesteś wytrwała.
Czy nowy użytkownik może sobie pozwolić na ostracyzm? Jaki sens ma zatem jego pisanie?
Chcesz tu czas spędzać na kłótniach, rozróbach i pyskówkach, proszę bardzo. Chcesz żeby poznano cię od "tej strony", proszę bardzo.
Tylko nie dziw się, jak inni zaczną cię omijać.
paluszki z paczuszki Ale ja bym chciała, żeby taki Akwador mnie omijał... no i jak ma się to do twoich słów?
Jedna godzina wystarczyła, by ukazać mi subiektywizm i hejt tego miejsca. Czy tego chcę? Myślę, że nikt nie chce, ale ja nie jestem osobą, która będzie wchodzić w dupę i na wiersz, który jest słaby wychwalać i wstawiac piątek, żeby zyskac przyjaciół i fikcyjną pubikę. Był to będzik i napisałam, że jest to drobnostka, która może tworzyć złudny obraz nieudolności autora już na początku. Dlaczego neologizm miałby być wyjaśnieniem? Może zróbmy z tego metaforę?
Gdy ktos mi pisze, że mu się nie podobało, to dziękuję za wyrażoną opinię... a gdy ktoś zaczyna walczyć w moim imeniu, to stopuję taką osobę. Bo każdy ma prawo do opinii.
Czy wymagam wiele, żadając tego samego? To, co tutaj się odwaliło, tylko pokazuje jedno, dla mnie każdy z tych panów jest skończony. Jest dla mnie na poziomie patologicznych struktur społecznych, które powinno się leczyć, a nie wspierać. Czy DD zasłużył na to środowisko? Nie, ale dzięki przyjaźni i wsparciu przyjaciół znalazł się w tym zaszczytnym gronie.
Komentarze (60)
cholera! pomyliłem się dałem pięć... no cóż ale potraktuj to jako brak wprawy w stawianiu jedynek i uznaj, że pięć to jeden :)
Ty zdajesz sobie sprawę z tego jakie to jest dziecinne?
Magdalena Turek a ty zdałaś sobie sprawę, jak dziecinnie się zachowałaś?
Akwadar Bo posiadam wiedzę i się jej nie wstydzę? Ja, rozumiem... "be a lady, they say", ale... (tego nie zrozumiesz, ale i tak musiałam) XD
Magdalena Turek wiedzę to już pokazałaś w tekstach... lepiej już o niej nie wspominaj
Akwadar Przecież ich nie przeczytałeś XD Ogarnij swoją makówkę, bo grzechocze coś w niej...
Magdalena Turek, "Bo posiadam wiedzę i się jej nie wstydzę" Ja to gupi jestem, mnie małpy wychowały, Akwadara qnie, on bardziej biegły, ja nadrzewny.
Magdalena Turek, Łon złote myśli tam trzymie.
Magdalena Turek wystarczyły trzy... dziewczyńsko naiwne i z błędami, na więcej może tylko jaki sadomaso polecieć
Akwadar XD czyli nawet trzech nie było XD papa
Magdalena Turek pisz, pisz, będzie ubaw :)
Akwadar Coś tutaj czytać musisz... przecież nie teksty XD
Magdalena Turek masz rację :)
Akwadar Nie zdziwiło mnie to...
Magdalena Turek bo nie miało
Akwadar To było zdanie twierdzące...
Magdalena Turek tak ci się zdaje, ale lata mi to
Akwadar Każdą swoją wypowiedzią potwierdzasz, jak bardzo ci to"lata" XD
Magdalena Turek tak jak tobie konwersacja ze mną :))
Akwadar Dokładnie! Jestem już znużona... Czekam aż skończysz...
Magdalena Turek nie doczekasz się, zboczeńcu z jajami
Akwadar Twój ojciec też nie może się doczekać xD
słaby wycieruch jesteś
Przystopuj Ekwador!
Akwadar Przegrałeś, brak ci tekstu... to pokazujesz kulturę...
A tobie Turek tak bardzo się nudzi, że pracujesz na bana?
paluszki z paczuszki a czemu? podpuszczam panienkę, zobacz jak się pięknie pucuje :)
chciała być taka elokwentna, mądra literatka i zobacz, co z niej wylazło...
paluszki z paczuszki Przeciez to on mnie wyzywa XD Na moim profilu i jeszcze nie czytając cały czas hejtuje... a wiesz dlaczego> bo jego kolega walnał babola i osmieliłam się to napisać... więc... Komu się nudzi, temu się nudzi.
Akwadar Z kogo, co wylazło? To ty nie poytafisz nawet przepychanki słownej poprowadzić, by nie wchodzić na tematy seksu i nie robienia z kobiet prostytutek... LOL
Akwadar
Nie chcę widzieć, ale to zupełnie niepotrzebne jest. Prowokujesz, więc sprowokowany/a daje upust emocjom. Bądź mądry i pisz wiersze, zamiast taplać się z żabą w kałuży.
Magdalena Turek "poytafisz " - oddychaj...
paluszki z paczuszki wiesz, że nie potrafię pisać wierszy... nie bądź okrutna...
łoj, łoj deczko się zabawiłem, coby całkiem z trollowskiej wprawy nie wyjść... ;)
Dobra, już idę sobie :)
Magdalena Turek
Otóż nie masz racji, ale ja szanuję swój czas i nie zamierzam go poświęcać na ciebie.
Delaos pisze specyficznie i skrótem, a że jest tu kilka lat, to stali użytkownicy to wiemy, nowi jeszcze się nie poznali.
Szanuj innych i nie rób zadym, tyle ode mnie.
Pozdrawiam.
Dekaos Dondi*
Akwadar Pisać nie potrafisz, nie tylko wierszy...
paluszki z paczuszki Czyli mam ci wchodzic w dupę, żeby niepisana elita mnie uznała, bo oni się tu czują królami osiedla? Wiesz, że to patologia?
paluszki z paczuszki A i jeszcze. Mam to poytaktowac, jako nauczke, że gdy któryś z nich poczuje się urazony, to przeprowadzi któryś akcję hejterską i zrobi to co Akwadar tutaj? Co to? polityka więzienna?
Magdalena Turek
Nie, nie w dupę nie lubimy. My, użytkownicy tego portalu, lubimy spokojne polemiki poparte argumentami. Musisz po prostu poznać innych Autorów i nauczyć się ich stylu, żeby w ostateczności wystawiać im rachunki.
Tylko tyle. Miłego pobytu na portalu!
Magdalena Turek
Figlujecie od wczoraj. O ile wczorajsze prztyczki były ciekawe, o tyle dzisiejsze wołają o pomstę do...
Nie tykamy swoich rodzin przy jednoczesnym jechaniu po sobie, ale to w ostateczności.
Poza tym szkoda czasu. Chodź na forum i tam popisz, jak tak bardzo szukasz towarztstwa.
To tyle.
paluszki z paczuszki, Paluszki, napisz temu jej/mu jak tu stare usery przed urazą blednom i czeznom. Zapodaj jej link do tekstu o mnie, zapodaj, zapodaj, zapodaj.
paluszki z paczuszki, Nie chciała forum od razu zaczęła o seksie!
stereo_dream-dolby-C
To dziewczyna dla ciebie!😂
paluszki z paczuszki Zanim założyłam tu profil, już otrzymałam recenzję tego miejsca i się w pełni nie zawiodłam. Akwadar pokazał, że ludzie mają rację na temat tego miejsca XD
Nie muszę się uczyć czyjegos stylu, by go zrecenzować. Czytam wiersz i liczy się przesłanie, a czy namisał to xyz czy zxy to mnie nie interesuje.
Wystawianie ocen negatywnych, bez czytania i za same koleżeństwo bądź nie... to nosi nazwę i w polityce idzie się za to siedzieć. Jest uważane za przejaw niezdrowej promocji. Taka popityka PiSu. Damy, ale tylko naszym. Pochwalimy, ale tylko swoich. To nawet nie świadczy o inteligencji. Wręcz przeciwnie.
Takie życie, ktos świeży patrzy świeżym okiem i może się okazać, że nie takie dzieło genialne, jak pochlebcy mówili... tyle.
paluszki z paczuszki, Kazała czekać w kolejce, bo ona jest na zapisy.
paluszki z paczuszki, Reglamentowana.
paluszki z paczuszki Ale ja nie szukam towarzystwa, wręcz wyganiam... a to się uczepiło. I nie ja wchodze na wątki seksualne i nie ja obrażam. To że potrafie odwrócć sytuację i zaserwować ten sam smaczny posiłek, nie znaczy, ze kogokolwiek sprowokowałam. Moja jedyna przewina była taka, że nie wychwaliłam DD, bo on przecież taki celebryta i swój styl ma... Sorry, nie wyczułam. Nie był nawet dobry...
paluszki z paczuszki od 12 lat mam męża... Dawno nie jestem "dziewczyną" XD
Magdalena Turek
Nie stawiamy piątek na piękne oczy, choć niektórzy to lubią😂
Dziewczyno! Nie chce mi się z tobą kotłować, przepraszam. Nadmienię tylko, że:
Koledzy woda i Akwadar stanęli w obronie innego kolegi, bo to nie był błąd, ale masz prawo tak uważać.
Bywaj zdrowa i opanowana :)
stereo_dream-dolby-C
Przykro mi, ale dziewczyna ma męża. Śpisz zatem z kotem😂
Magdalena Turek, DD taki stary je, że mało kto wie, że je w ogóle, działa w tle, spokojny i nie spamuje - ot tworzy krajobraz, oaza spokoju.
paluszki z paczuszki, Niech mąż przekima pod płotem.
paluszki z paczuszki Miałam piatki, póki się nie pokazała ekipa z różowego dżipa XD. To właśnie sedno... tekst oceniony na 4,5 dostał niskie noty, w ciagu jednej godziny (choć nie da się tego przeczytać w godzinę), bo kolega został urażony XD
Stety/niestety, ale tylko za koleżeństwo wystawiane są tu noty... i jest to doskonały dowód XD Piekne oczy mam, ale nie moje oczy wystawiły tu oceny, a mój język, i to nie literacki, a szczerość w odniesieniu do jednego tekstu...
Magdalena Turek
Moim zdaniem najważniejsze jest, aby pozostać w zgodzie ze sobą. Ale warto czasem wziąć do serca i do głowy argumenty innych.
Ten niby błąd, błądzik był tylko pretekstem, który pięknie wykorzystałaś, abg pokazać innym, co potafisz.
A potrafisz dużo. Masz krzepę, ostry klawisz i jesteś wytrwała.
Czy nowy użytkownik może sobie pozwolić na ostracyzm? Jaki sens ma zatem jego pisanie?
Chcesz tu czas spędzać na kłótniach, rozróbach i pyskówkach, proszę bardzo. Chcesz żeby poznano cię od "tej strony", proszę bardzo.
Tylko nie dziw się, jak inni zaczną cię omijać.
To był mój ostatni wpis.
paluszki z paczuszki, Ave Satan! Amen.
paluszki z paczuszki lepiej ignorować... niby jest, ale jej nie ma ;)
stereo_dream-dolby-C amen!
stereo_dream-dolby-C. :))
Akwadar :))
paluszki z paczuszki Ale ja bym chciała, żeby taki Akwador mnie omijał... no i jak ma się to do twoich słów?
Jedna godzina wystarczyła, by ukazać mi subiektywizm i hejt tego miejsca. Czy tego chcę? Myślę, że nikt nie chce, ale ja nie jestem osobą, która będzie wchodzić w dupę i na wiersz, który jest słaby wychwalać i wstawiac piątek, żeby zyskac przyjaciół i fikcyjną pubikę. Był to będzik i napisałam, że jest to drobnostka, która może tworzyć złudny obraz nieudolności autora już na początku. Dlaczego neologizm miałby być wyjaśnieniem? Może zróbmy z tego metaforę?
Gdy ktos mi pisze, że mu się nie podobało, to dziękuję za wyrażoną opinię... a gdy ktoś zaczyna walczyć w moim imeniu, to stopuję taką osobę. Bo każdy ma prawo do opinii.
Czy wymagam wiele, żadając tego samego? To, co tutaj się odwaliło, tylko pokazuje jedno, dla mnie każdy z tych panów jest skończony. Jest dla mnie na poziomie patologicznych struktur społecznych, które powinno się leczyć, a nie wspierać. Czy DD zasłużył na to środowisko? Nie, ale dzięki przyjaźni i wsparciu przyjaciół znalazł się w tym zaszczytnym gronie.
Akwadar Ale jesteś na moim profilu... i to ty piszesz do mnie XD Błagam cię... zacznij mnie ignorować
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania