Nie spodziewałam się, że potrafisz przeczytać, coś więcej niż komentarz... XD Wolisz się zajmować hejtem, zamiast sobą. Każy jakoś radzi sobie z poczuciem wyalienowania... Żal mi ciebie, ale cóż... bardziej żal mi twojej matki...
kasiaczek zostałem oskarżony o stawianie jedynek tekstom tej autorki, z całą mocą twierdziła, że te które już otrzymała wyszły spod moich klawiszy, to uznałem, że skoro już zostałem posądzony o skrytojedynkowanie, to nie widzę powodu robić za wielbłąda bez winy. Dodam także, że nieładnie by było, gdyby autorka gołosłowną pozostała także tak ten tego ten z bólem serca i wbrew sobie (absolutnie uważam, że tekst na jedynki nie zasługuje) postawiłem ocenę 1.
p.s. a wszystko przez mój niewinny komentarz pod częścią pierwszą owego dzieła
Spokojnie, daj się chłopcu wyżyć. Dla mnie to nie ma znaczenia. Takie oceny nie są adekwatne do rzeczywistości. Osoby niespełnione będą krytykować, czując się zwyczajnie przytłoczone cudzą pracą.
Akwadar Wszystko przez to, że w innym wątku się ze mną nie zgadzałeś... a twoje oceny i komentarze pojawiły się chwilę później. I po co te kłamstwa i przeinaczenia, robienie z siebie niewiniątka? Lubisz kłamać... ludzie kłamią, gdy się wstydzą swoich czynów. Więc odarnij się i zacznij oddychać, bo się zapowietrzysz papciu.
1) "nie czytałem tekstu"
2) "dałem 1, a szkoda, bo tekst nie zasługuje na 1"
Błędy logiczne i hejterska postawa, wraz z próbą usprawiedliwienia się i powiedzenia "to nie moja wina" aż się wylewają XD
Akwadar Jakby mi na nich zależało, to bym wchodziła tu ludziom w tyłek. Naturalną rzeczą w internecie jest hejterskie prześladowanie w celu wystawienia negatywów ludziom, których się nie lubi... to takie śliskie, tchórzliwe zachowanie, ale internet jest mnogi w zakompleksieńców szukających poparcia... Myślenie logiczne, to nie jest twoja mocna strona, kolego XD
Magdalena Turek wyzwiska?! O czym tak radośnie świergoczesz... dziecinko ty nie wiesz jeszcze co to są wyzwiska ha, ha, ha
Ty nawet nie gęś, ty jesteś nieporadna gąska hi, hi, hi
Akwadar Dobra, my tu gadu-gadu, ja niby zbieram treści hejterskie i sie nimi dobrze bawię, by poznać naturę ludzi tego pokroju... ale praca niestety zając i egzystując tu z tobą nic do przodu nie ruszy. Rozumiem, to twoje życie... ale inni mają życie do przeżycia. Pozdrawiam... W twoją twórczosć nie zajrzę, twoja autoprezentacja mi wystarczy, by wyciągnąć wnioski... No i nie lubię twojej partii politycznej...
Magdalena Turek absolutnie masz zabronione zaglądać do moich tekstów! Za młoda jesteś, w dodatku niewiele pojmujesz. A ja do twoich na pewno :))
"praca niestety zając i egzystując tu z tobą nic do przodu nie ruszy."- to zdanie dużo tłumaczy... w sensie przyswajania wiedzy ha, ha, ha
Akwadar Absolutnie mnie nie interesujesz... twoje teksty będą tak samo słabe jak twoje wypowiedzi... eureki nie odkryję, a negatywów ci oszczędzę, bo mi cię szkoda... papa
Magdalena Turek
Magdalena Turek przed chwilą
Akwadar Nie jesteś łączności? XD - coś ci się pomerdało? spokojnie, nie denerwuj się, odetchnij... będzie dobrze :))
Komentarze (58)
Piąta ocena jest moja jakby co :) 1
A i nie czytałem...
Nie spodziewałam się, że potrafisz przeczytać, coś więcej niż komentarz... XD Wolisz się zajmować hejtem, zamiast sobą. Każy jakoś radzi sobie z poczuciem wyalienowania... Żal mi ciebie, ale cóż... bardziej żal mi twojej matki...
Magdalena Turek słabo ci wychodzi to radzenie, ale to nie mój problem. Ja sobie popatrzę, jak się miotasz...
Akwadar Już wymiekasz? Nie mówiłeś, że jesteś krótkodystansowcem...
Magdalena Turek pożyjemy, zobaczymy :))
Akwadar Krótkowzroczny też jesteś?
Magdalena Turek a ty nie kumata?
Akwadar niekumata* to skumaj, papa
Magdalena Turek nie chciej, bym zajął się twoim pisaniem...
Akwadar Nie chcę XD Kiedy zrozumiesz, że nawet kontaktu z tobą nie chcę? XD
Magdalena Turek możesz nie chcieć, ale dopóki będziesz tu wstawiać... no ten tego tam ;)
Akwadar Czuj się tu naczelnym XD Twoje negatywy i tak nic nie zmienią XD
Magdalena Turek tak będzie... a czy ty się przypadkiem już nie pożegnałaś ze dwa razy?
Akwadar Wciąż jestem dobrym gospodarzem...
Magdalena Turek ale niechlujnym
jakbym coś gdzieś przeoczył, daj znać ;)
Co za podłość. To nękanie.
Jakie nękanie?! Spełniłem oczekiwanie autorki.
Byłem przy tym, spełnił.
Akwadar, gdzie, jakie oczekiwanie? Dowody poproszę!!!
kasiaczek zostałem oskarżony o stawianie jedynek tekstom tej autorki, z całą mocą twierdziła, że te które już otrzymała wyszły spod moich klawiszy, to uznałem, że skoro już zostałem posądzony o skrytojedynkowanie, to nie widzę powodu robić za wielbłąda bez winy. Dodam także, że nieładnie by było, gdyby autorka gołosłowną pozostała także tak ten tego ten z bólem serca i wbrew sobie (absolutnie uważam, że tekst na jedynki nie zasługuje) postawiłem ocenę 1.
p.s. a wszystko przez mój niewinny komentarz pod częścią pierwszą owego dzieła
Spokojnie, daj się chłopcu wyżyć. Dla mnie to nie ma znaczenia. Takie oceny nie są adekwatne do rzeczywistości. Osoby niespełnione będą krytykować, czując się zwyczajnie przytłoczone cudzą pracą.
Magdalena Turek nie mają... akurat
ha,ha, ha
Akwadar Wszystko przez to, że w innym wątku się ze mną nie zgadzałeś... a twoje oceny i komentarze pojawiły się chwilę później. I po co te kłamstwa i przeinaczenia, robienie z siebie niewiniątka? Lubisz kłamać... ludzie kłamią, gdy się wstydzą swoich czynów. Więc odarnij się i zacznij oddychać, bo się zapowietrzysz papciu.
1) "nie czytałem tekstu"
2) "dałem 1, a szkoda, bo tekst nie zasługuje na 1"
Błędy logiczne i hejterska postawa, wraz z próbą usprawiedliwienia się i powiedzenia "to nie moja wina" aż się wylewają XD
Akwadar Jakby mi na nich zależało, to bym wchodziła tu ludziom w tyłek. Naturalną rzeczą w internecie jest hejterskie prześladowanie w celu wystawienia negatywów ludziom, których się nie lubi... to takie śliskie, tchórzliwe zachowanie, ale internet jest mnogi w zakompleksieńców szukających poparcia... Myślenie logiczne, to nie jest twoja mocna strona, kolego XD
Magdalena Turek głupiutka gęś z ciebie jeszcze... ha, ha, ha
Akwadar Oj, czyli jak brak argumentów, to na wyzwiska wchodzimy... oj, jakie to... SŁABE...
Magdalena Turek wyzwiska?! O czym tak radośnie świergoczesz... dziecinko ty nie wiesz jeszcze co to są wyzwiska ha, ha, ha
Ty nawet nie gęś, ty jesteś nieporadna gąska hi, hi, hi
Akwadar Dobra, my tu gadu-gadu, ja niby zbieram treści hejterskie i sie nimi dobrze bawię, by poznać naturę ludzi tego pokroju... ale praca niestety zając i egzystując tu z tobą nic do przodu nie ruszy. Rozumiem, to twoje życie... ale inni mają życie do przeżycia. Pozdrawiam... W twoją twórczosć nie zajrzę, twoja autoprezentacja mi wystarczy, by wyciągnąć wnioski... No i nie lubię twojej partii politycznej...
Magdalena Turek, Ty go zapytej o zawód...;)
Magdalena Turek absolutnie masz zabronione zaglądać do moich tekstów! Za młoda jesteś, w dodatku niewiele pojmujesz. A ja do twoich na pewno :))
"praca niestety zając i egzystując tu z tobą nic do przodu nie ruszy."- to zdanie dużo tłumaczy... w sensie przyswajania wiedzy ha, ha, ha
stereo_dream-dolby-C Chłoapak z łączności XD
Akwadar Absolutnie mnie nie interesujesz... twoje teksty będą tak samo słabe jak twoje wypowiedzi... eureki nie odkryję, a negatywów ci oszczędzę, bo mi cię szkoda... papa
Magdalena Turek a mnie ciebie nie ;)
Magdalena Turek 3 min. temu
stereo_dream-dolby-C Chłoapak z... - naprawdę?
Magdalena Turek, Kurier qnny, nu walisz w sedno tarczy.
Akwadar Przecież widzę, że cię to podnieca...
Akwadar, Może lepiej jej nie wpędzać w traumy?
Akwadar Nie jesteś łączności? XD
stereo_dream-dolby-C XDXDXDXDXXDXDXD
Magdalena Turek
Magdalena Turek przed chwilą
Akwadar Nie jesteś łączności? XD - coś ci się pomerdało? spokojnie, nie denerwuj się, odetchnij... będzie dobrze :))
Akwadar Zgubiłes się XD Nawet włączności sobie nie radziłeś?
Magdalena Turek "Nawet włączności sobie" - pisałem ci, żebyś ochłonęła, bo coraz gorzej piszesz... wdech, wydech ;)
Akwadar Mój brak spacji tutaj, jest mniej kolący w oczy niż twój nadmiar XD
Magdalena Turek tiaaa... :))
Akwadar Dobrze, że to chociaż zrozumiałeś XD
Magdalena Turek za to ty ni .uja
Akwadar Kiedy będzie " twoja stara"? Bo zbliżamy się do tego poziomu twoich zdolności językowych...
Magdalena Turek jesteś obleśnym facetem?
Magdalena Turek, Ruda, ale osiemnastoletnie już wali.
Akwadar Z pewnością mam większe jaja od ciebie... ale to nie wyczyn...
Magdalena Turek, Hankey Bannister lej mie we kanister, jestem amatorem tanich.
Magdalena Turek czyli jesteś zbokiem z awatarem dziewczynki...
Akwadar Haha... "dziewczynki" - Dziekuję XD A to zdjecie nawet nie było poddane retuszowi... jak mi milutko na serduszku XD
Magdalena Turek no właśnie, każda kobieta lub dziewczynka mając taką twarz by to zrobiła...
Akwadar A teraz jeszcze raz, tym razem po polsku...
Nie daj się Magdo, daj im popalić xD
Winstony slim - niebieskie.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania