Chyba nieco zrozumiałam już pewne mechanizmy, jakie tworzą Twoje wiersze, a przynajmniej kilka zwrotów, które układają konkretne skojarzenia w mojej głowie. Poza tym, zawsze zapominam o tym napisać, przez te źrenice bardzo kojarzysz mi się z Mickiewiczem, który chyba miał do nich słabość przy okazji pisania każdego swojego dzieła :) Za wiersz niezmienna, nudna piątka, a ja dalej czekam na coś czwórkowego :)
Komentarze (7)
Bardzo mi się podoba, jest przyjemny i ciekawy. Lubię wiersze, mam nadzieję że napiszesz takich więcej :) daję 5
Dziękuję:)
Przyjemnie się czyta 5
Chyba nieco zrozumiałam już pewne mechanizmy, jakie tworzą Twoje wiersze, a przynajmniej kilka zwrotów, które układają konkretne skojarzenia w mojej głowie. Poza tym, zawsze zapominam o tym napisać, przez te źrenice bardzo kojarzysz mi się z Mickiewiczem, który chyba miał do nich słabość przy okazji pisania każdego swojego dzieła :) Za wiersz niezmienna, nudna piątka, a ja dalej czekam na coś czwórkowego :)
Postaram się spełnić Twoje oczekiwania;) Dziękuję:))
Nie umiem interpretować cudzych myśli, ale umiem wyczytać poczuć nastrój , piąteczka ;)
Dziękuję, Jo-anq:)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania