Strasznym pesymizmem zawiało, ale damy radę wyjść z nadzieją na lepsze jutro. A dzieci za 500+ nie kupili chleba? A tak na marginesie to nasz Neurotyk jest przy nadziei? 5 Pozdrawiam
Szary obraz naszego kraju. Dzieci chodzą głodne, kradną, a szmaty rządowe siędzą w czarnych garniturkach z krawatami wożąc się najnowszymi Mercedesami. Da się przywyknąć, jednak trzeba to jak najszybciej zmienić.
Komentarze (6)
Za to co "pisało" i proroctwo 5.
Pozdrawiam.
Ciekawe )i Odcinam się od aspektów politycznych, ale klimat dobry 5
Strasznym pesymizmem zawiało, ale damy radę wyjść z nadzieją na lepsze jutro. A dzieci za 500+ nie kupili chleba? A tak na marginesie to nasz Neurotyk jest przy nadziei? 5 Pozdrawiam
Wiesz, 500+ w końcu się skończy.
Szary obraz naszego kraju. Dzieci chodzą głodne, kradną, a szmaty rządowe siędzą w czarnych garniturkach z krawatami wożąc się najnowszymi Mercedesami. Da się przywyknąć, jednak trzeba to jak najszybciej zmienić.
Na polityce się nie znam, nie śledzę, ale cała reszta wyszła bardzo zgrabnie, choć smutny to obrazek, 5 :)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania