-

 

Średnia ocena: 4.0  Głosów: 10

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (6)

  • Violet 06.02.2017

    Za to co "pisało" i proroctwo 5.
    Pozdrawiam.

  • illibro 06.02.2017

    Ciekawe )i Odcinam się od aspektów politycznych, ale klimat dobry 5

  • Pasja 06.02.2017

    Strasznym pesymizmem zawiało, ale damy radę wyjść z nadzieją na lepsze jutro. A dzieci za 500+ nie kupili chleba? A tak na marginesie to nasz Neurotyk jest przy nadziei? 5 Pozdrawiam

  • Pan Buczybór 07.02.2017

    Wiesz, 500+ w końcu się skończy.

  • Ras Tafari 07.02.2017

    Szary obraz naszego kraju. Dzieci chodzą głodne, kradną, a szmaty rządowe siędzą w czarnych garniturkach z krawatami wożąc się najnowszymi Mercedesami. Da się przywyknąć, jednak trzeba to jak najszybciej zmienić.

  • KarolaKorman 10.02.2017

    Na polityce się nie znam, nie śledzę, ale cała reszta wyszła bardzo zgrabnie, choć smutny to obrazek, 5 :)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania