Zabrało nas niebo.

Zbrało nas niebo tam.

Gdzie czas na wszystko mam.

Bo on w miejscu stoi.

Pozwala żyć powoli.

I gdy biegłam po chmurach białych.

Bawiących się jak baranki małe.

Zderzyłam się z sklepieniem nieba.

Pięknym aż dech wstrzymać trzeba.

I w tej gwiazd przepięknej katedrze.

Widoki na ziemie były cudne.

Takie słodkie, że aż nudne.

I zaczęłam uciekać z tej katedry gwiazd.

A księżyc użyczył mi swój świetlany blask.

Nie wiem, jak na ziemie zeszłam.

Wiem, że ty zostałeś tam.

W tym różowym świecie bliżej piekła bram.

Bo zabrał nas tam Diabeł a nie Bóg.

No i zepsuł mi piękny sen bez trwóg.

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 4

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (9)

  • Margerita 22.07.2016

    Pięć
    Olga to już mnie tak irytuje że coś okropnego no żeby nie dawać znaku życia absolutnie żadnego a od czasu tej dedykacji tak właśnie jest oczywiście bardzo jej za nią dziękuję ale jako opowiczowe koleżanki mamy chyba prawo wiedzieć co się z nią dzieje i czy się dostała

  • Tina12 22.07.2016

    No strasznie długo nie daje znaku życia. Kosmici ją porwali czy co.

  • Margerita 22.07.2016

    Tina12
    na to wygląda albo zakochała się w jakimś elfie i zamieszkałą w jego krainie

  • Tina12 22.07.2016

    Margerita
    Albo szuka pokemonów.

  • Margerita 22.07.2016

    Tina12
    ha ha
    to było dobre

  • Śliczne to ^^ Muszę wysłać koleżance. Szkoda, że on został tam, u Diabła. Zostawiam 5 :)

  • Tina12 22.07.2016

    Dzięki. I ciesze sie, że sie podoba.

  • Kakarotto 22.07.2016

    Świetny tekst, 5

  • Tina12 22.07.2016

    Dzięki

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania