Łał dobry wiersz! Chciałbym podać konkretny fragment. który robił na mnie wrażenie, ale w sumie prawie wszystko zrobiło na mnie wrażenie! ? Pozdrawiam 5 ps. Zapraszam do Kości Wielkich, ciekawi mnie twoja opinia o najnowszym opowiadanie, jako przedstawicielki płci piękniej.
Komentarze (24)
Podoba się. Tylko czytam "o ile jest jakieś dalej", jakoś mi lepiej tak.
Pozdrawiam ?
Dzięki, Pobog, za przeczytanie i komentarz.
Pozfrawiam również.?
Łał dobry wiersz! Chciałbym podać konkretny fragment. który robił na mnie wrażenie, ale w sumie prawie wszystko zrobiło na mnie wrażenie! ? Pozdrawiam 5 ps. Zapraszam do Kości Wielkich, ciekawi mnie twoja opinia o najnowszym opowiadanie, jako przedstawicielki płci piękniej.
Byłam i czytałam.
Dzięki za komentarz.?
Widzę Ciebie w kretynowej sukience. Tekst kiepski. TWA zadowoli.
Gryź Grain, gryź... może kogoś zaboli...???
Czytałeś wiersz Szymborskiej "nienawiść " ?
MartynaM jak człowiek pochwali to TWA; a skrytykuje to hejt! A ja tylko chce być uczciwym. ?
Marku, a czy jemu o wiersz chodzi?
Ot, coś padło na głowę i męczy człowieka... trzeba współczuć!
wszystkie wiedzą, jesteś odporna
Które "wszystkie"?
Ładne. Własne krzyże są zazwyczaj lżejsze
5
Dzięki Józefie
Ładny wiersz, szczególnie końcówka.
Dzięki Lotosie.
jest dobrze
Ładny, taki od serca. Uwielbiam metafory, a tu były w sam raz ?
Nie wiem, jakoś nie jestem zadowolona z tego wiersza, wydaje mi się, że za prosty... a może metafora za słaba...
Dziękuję bardzo za słowa wsparcia.
MartynaM wydaje mi się, że za prosty... a może metafora za słaba...
"Nie wiem jak ci powiedzieć,
że dalej (o ile jest jakieś jutro)
chcę iść sama.
Nazbierałam trochę krzyży.
Ciężkie, ale takie właśnie przyrosły do pleców, jak garb.
Ostatnio marzę tylko o tym,
by je zrzucić." — słabe
"A ty przerwij rozdział, najciekawsze są niedopowiedzienia,
można wtedy iść za autorem
albo nową, swoją drogą,
Najważniejsze, żeby nie od a do z,
tylko dokąd zaprowadzą uwolnione
słowa.
Nasze. Zapisane osobno. — Dobre
"niedopowiedzienia" — Celowo?
o nim pseud, dzięki za życzliwe spojrzenie. Trochę poprawilam.
Nie wiedziałem, że tak dobrze piszesz...
Jak Ty czytasz tylko siebie... a tu dużo ludzi dobrze pisze.
MartynaM↔Ładnie. Szczególnie druga.
Słowa mogą być osobno, ale stanowić wiersz. Lub tylko!
Pozdrawiam?:)
Dzięki, DD, ale ostatnio nie jestem zbyt zadowolona z tej mojej pisaniny... zakładając że w ogóle bywam... ?
Pozdrawiam
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania