Pusto

...

Średnia ocena: 4.0  Głosów: 2

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (4)

  • ωαrιατκα 06.07.2016

    Super ^^ Albo Esme się obudziła, albo umarła (tak po cichu, to wolałabym to drugie). Widziałam literówki, ale zdarza się. Dałabym 5.

  • kesi 06.07.2016

    Dzięki. Zauważyłam właśnie kilka błędów. Przyznaję się, bo przed dodaniem nie sprawdzałam .

  • Miła 16.07.2016

    Świetne, kiedy kolejna część?

  • Monika 23.07.2016

    Kiedy następna część ;)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania