Przemijanie i żal za wiosną życia. Ale jesień też ma w sobie urodę. Kobietą jest się do końca dni. Tak jak Afrodyta jesteśmy boginiami miłości, piękna, kwiatów, pożądania i płodności.
Narodziny Afrodyty maja różne mity. Jeden z nich to: kiedy Kronos odciął sierpem genitalia Uranosa i wpadły do morza w pobliżu Cypru, woda otoczyła je białą pianą, z której następnie wyłoniła się przepiękna Afrodyta.
Bardzo ciekawe twoje strofy i rzewne.
Pozdrawiam
Wiele przeminęło i na to nic nie można poradzić. Ale były chwile, gdy czułam się wspaniale jako kobieta. Dlatego mi ich żal, wiem, że nie powrócą. Czasami dobrze o tym pomyśleć. Dziękuję za odwiedziny i świetny komentarz.
LBnR zaprasza do wzięcia udziału w zabawie na słowa!
W tym wątku uzyskasz wszystko o Bitwie: https://www.opowi.pl/forum/konkurs-lbnr-nr-77-wyzwanie-rzucone-w1311/
Jeszcze do 16 wrzesnia można zaszaleć. Więc napisz i baw się dobrze.
Serdecznie zapraszamy i liczymy na ciebie!!!
Literkowa pozdrawia
Coś niezwykłego, przepięknego i wspaniałego. Czytanie utworów w takim stylu jest jak oglądanie pięknych, bajecznych, fantazyjnych obrazów. 5, pozdrawiam :-)
Komentarze (9)
Bożeno Joanno→Niczym nostalgiczna bryza wspomnień. Daje po wyobraźni.
Całość, lecz dwie pierwsze najbardziej:)↔Pozdrawiam:)↔5
Niektóre chwile przeżywa się bardzo intensywnie, dlatego wspomnienia palą niczym płomienie. Czas mija, gdy sięgam wstecz i przywołuję dawne obrazy.
Miło, że zajrzałeś. Serdecznie pozdrawiam!
Przemijanie i żal za wiosną życia. Ale jesień też ma w sobie urodę. Kobietą jest się do końca dni. Tak jak Afrodyta jesteśmy boginiami miłości, piękna, kwiatów, pożądania i płodności.
Narodziny Afrodyty maja różne mity. Jeden z nich to: kiedy Kronos odciął sierpem genitalia Uranosa i wpadły do morza w pobliżu Cypru, woda otoczyła je białą pianą, z której następnie wyłoniła się przepiękna Afrodyta.
Bardzo ciekawe twoje strofy i rzewne.
Pozdrawiam
Wiele przeminęło i na to nic nie można poradzić. Ale były chwile, gdy czułam się wspaniale jako kobieta. Dlatego mi ich żal, wiem, że nie powrócą. Czasami dobrze o tym pomyśleć. Dziękuję za odwiedziny i świetny komentarz.
Serdecznie pozdrawiam!
LBnR zaprasza do wzięcia udziału w zabawie na słowa!
W tym wątku uzyskasz wszystko o Bitwie:
https://www.opowi.pl/forum/konkurs-lbnr-nr-77-wyzwanie-rzucone-w1311/
Jeszcze do 16 wrzesnia można zaszaleć. Więc napisz i baw się dobrze.
Serdecznie zapraszamy i liczymy na ciebie!!!
Literkowa pozdrawia
Muszę przyznać, że naprawdę "mięsiste" są twoje wiersze. Bogate metafory, bardzo obrazowe budowanie. Podoba mi się ogólnie taka poezja.
Bardzo dziękuję i serdecznie pozdrawiam!
Coś niezwykłego, przepięknego i wspaniałego. Czytanie utworów w takim stylu jest jak oglądanie pięknych, bajecznych, fantazyjnych obrazów. 5, pozdrawiam :-)
Przeglądałam zdjęcia z tamtych stron i naszły mnie refleksje. Dziękuję za miły komentarz. Pozdrowienia!
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania