załamka :(Autor: error16Czytano 580 razyData dodania: 20.01.2018
Średnia ocena: 5.0 Głosów: 1
Zaloguj się, aby ocenić5
polskie znaki + emotikony (po ch..?) + skroty (wgl??????????????????????????????????????????????????????????) + interpunkcja (brak zachowania poprawnej polszczyzny oraz interpunkcji - polecam czyt. slownik ortograficzno-interpunkcyjny)
Nie chodzi o to,żeby się pastwić, ale chyba faktycznie nie przemyślałeś/łaś tej publikacji. Zmień, przeedytuj, skasuj - cokolwiek. W takim stanie jest nie do przyjęcia. Pozdro. Bez oceny.
Ten zapis gwałci moje oczy. Proszę, popraw
To wygląda jak jakiś eksperyment ;/ Trza poprawić sporo. Brak dużych liter, spacji, polskich liter... Pozdr
Br, do poprawy. Ale tego WGL to przeżyć nie mogę.
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (5)
polskie znaki + emotikony (po ch..?) + skroty (wgl??????????????????????????????????????????????????????????) + interpunkcja (brak zachowania poprawnej polszczyzny oraz interpunkcji - polecam czyt. slownik ortograficzno-interpunkcyjny)
Nie chodzi o to,żeby się pastwić, ale chyba faktycznie nie przemyślałeś/łaś tej publikacji. Zmień, przeedytuj, skasuj - cokolwiek. W takim stanie jest nie do przyjęcia.
Pozdro. Bez oceny.
Ten zapis gwałci moje oczy. Proszę, popraw
To wygląda jak jakiś eksperyment ;/ Trza poprawić sporo. Brak dużych liter, spacji, polskich liter... Pozdr
Br, do poprawy. Ale tego WGL to przeżyć nie mogę.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania