Zamach na świętego
Wrzeszczy święty, już nie żyję,
ale ciągle kłapie ryjem,
chciał zaciukać mnie emeryt,
który ze mną był nieszczery.
Gdzie policja, gdzie ochrona,
nim przyjadą zaraz skonam,
już nieżywy jestem prawie,
kto napisze mi testament.
Ledwo trzymam się na nogach,
ale zemsta będzie sroga,
bryka stoi przed garażem,
ale faktur nie pokażę.
Komentarze (37)
E tam, to reklama tylko, trzeba zwrócić na siebie uwagę... i sposób dobry. Tani i skuteczny...
No to jasne, wrzeszczy gad, żeby narobić jak najwięcej hałasu, i w ten sposób wzbudzić współczucie.
okruszynka, no przecież nic nie dzieje się bez powodu. Wyszły te melony złotem obsypane, no i trochę się wizerunek zniekształcił, więc trzeba ratować...
Grafomanka to złote melony i podobne spółczki będą jego złotą kulą u nogi, już się z tego nie wywinie. Ciekawe ile zarabia córka, żona, córka i jej konkubent. I ciekawe kogo tam jeszcze z rodziny pozatrudniał i jakich kumpli i znajomych z po.
okruszynka, najbardziej chyba ta 'pomoc' dla powodzian kładzie się cieniem... no i brak rozliczeń finansowych.
I tak dziwne, że przez tyle lat to działało...
Grafomanka wreszcie nawet najwierniejsi psycofani tego syna komunistycznego milicjanta to dostrzegli. I już nie ufaja mu nawet oni.
Głupi i głupsza już sobie spijają z dzióbków.
A najgłupszy po co przyszedł?
Grafomanka Nie wiedziałem, ze jeszcze Grain tu siedzi. Zebranie geriatrii, której wadzi Owsiak i normalni Polacy xD
SwanSong, mnie tam nic nie wadzi. Kto chce, niech się udziela... czy ja komuś zabraniam?
A co ty się pokazujesz, tylko w wyjątkowych sytuacjach? Płacą ci za takie wpisy?
Grafomanka Chciałbym, ale robię to z dobroci serca. Próbuję wam zaszczepić trochę rozumu.
A co masz ból pośladków z tego powodu, że się prawdę pisze? Bo ból głowy u takich osobników bez zwojów mózgowych raczej nie grozi.
SwanSong ty i rozum, zostaw te dywagacje na Prima Aprilis.
Grafomanka . Naiwność twoja znów się objawiła ,
a tu tylko skucha w przekazie nastąpiła.
Wracaj do swojego w opowi pitolenia ,
bo tu działa Doktryna >N<i nie będzie żadnego dochodzenia.
Przy każdym Kościele stoją wośp dręczyciele i puszkami potrząsają
A z miłości samotne wdowy ostatni grosik na powodzian dają
Bo miłość chrześcijańska nie patrzy na przekręty
Tylko aby wizerunek wrażliwego dawcy był nie tknięty.
SwanSong, ja myślę, że jednak ci płacą, inaczej nie monitorowałbyś wpisów... ale to w sumie też mnie niewiele obchodzi
realista, zaczynasz się sypać... xD
Grafomanka . Moje myśli są ugruntowane i nie wzruszy tego żadne sypanie.
Popielec dopiero za dwa miesiące, więc staniemy pospołem i posypiemy głowy popiołem.
Aby zrozumieć moje przekazy, musisz czytać poszczególne wyrazy.
realisto, a co sądzisz o złotym melonie? Dosypujesz mu kasy?
realista
"Nietknięty" piszemy łącznie.
okruszynka . Myślenie realisty jest takie ,
że zborze od plew odsiewa się przetakiem
Kto logicznie myśleć umie
to z tych zapisów prawdę zrozumie
Gdy parę lat temu opisywałem paplanie młodzieży w błocie
To żadna Komisja śledcza , nie zrobiła dochodzenia o >błocie<
PS oczywiście zboże i nietknięty.
Grafomanka Skłamałaś już w "ja myślę".
SwanSong, ty czarujesz, że z rozumem się widziałeś, czego absolutnie nie widać ani w publikacji, ani w komentarzach... jedynie, jak cielę, idziesz na sznureczku za każdym razem, kiedy twoi zwolennicy polityczni, coś tam szumnie odwalają...
Nie mnie to oceniać, ale moim zdaniem przystoi pisać takich rzeczy o papieżu Janie Pawle II
Ale o świętym spod złotego melona już przystoi, prawda?
okruszynka jak mówisz o Jerzym Owsiaku to on nie jest święty, ale moim zdaniem za tą robotę co robi powinien świętym zostać. Powinni mu zaraz koło Jezusa pomnik postawić w Świebodzinie, tylko dwa razy większy.
okruszynka a tak w ogóle czemu miałby komukolwiek faktury pokazywać? Z jakiej niby racji?
Poncki, powinien, to nie najwłaściwsze słowo, bo to jest jego psi obowiązek. Przyssał się do pańśtwowych spółek, obraca publicznymi pieniędzmi, żyje z wysysku naszych dzieci, najczęściej niepełnoletnich, wysyła je na mróz, deszcz, śnieg, w dodatku nie zapewnia wolontariuszom żadnej odzieży ochronnej, a więc gwałci podstawowe zasady bezpieczeństwa, narażając dodatkowo małoletnich na wypadki komunikacyjne, napady i inne niebezpieczeństwa. A jedynie sam z rodziną i wąską grupą przydupasów korzysta z efektów ich pracy budując imperium przez nikogo nie kontrolowane.
I w dodatku łże jak bura suka, bo wyskoczył z 40 milionami jak filip z konopii, a po dwóch tygodniach się dopiero okazało, że te rzekome 40 milionów to mu wypłacają dopiero państwowe spółki na konto, na rozkaz Tuska.
To kto w końcu pomaga, złoty mielon, czy spółki państwowe. Złoty mielon jeszcze zajuma koszty organizacyjne, i to co wpłaciły społki pańśtwowe pójdzie na nieznane biznesy złotego mielona.
okruszynka z tego co wiem to fundacje właśnie nie mają obowiązku robić sprawozdania finansowego a jedynie merytoryczne odnośnie działalności.
Piszesz, że "wysyła" na mróz a w kolejnym zdaniu przyznajesz, że to jednak są wolontariusze.
Może i zrobił imperium, ale nikomu nie każe kupować serduszek. Ja kupuję, mimo, że uważam, że państwo powinno zadbać o to wszystko co Jerzyk ogarnia, a skoro on robi to dobrze to nie widzę też problemu, żeby dostawał publiczne pieniądze.
Pisiory najbardziej ubolewają, że na te cyferki co to co roku są coraz większe i większe dzięki dobroczynności wielu rodaków ludzi, nie ma jak łapy położyć...
Poncki jak wpycha łapska do spółek skarbu państwa doprowadzajac je do bankructwa. Jeśli wziął kasię z PKP Cargo, albo z Poczty Polskiej, które zwalniają ludzi, to powinien być postawiony łajdak pod płot i osądzony.
okruszynka PKP Cargo jest zrujnowane przez pis. Poczta Polska skompromitowana przez pis. I o ile PP jest państwową tak Cargo to przecież prywatna firma. Mogą sobie zwalniać kogo chcą, jeśli pisiory zaprzeoaściły kluczowe kontrakty i nie ma roboty to z jakiej racji pracodawca ma ponosić koszt pracownika?
Poncki nie wiesz. Jeśli pieniądze pochodzą z budżetu państwa czy samorządu fundacja ma obowiązek przedstawić dokładne sprawozdanie. Taka fundacja powinna być, obligatoryjnie kontrolowana przez instytucje państwowe.
piliery ty mógłbyś pisać z jednego konta? czy trak po prostu jak ci się zaloguje ?
Poncki a jakie konto mi przypisujesz?
Powinien, to nie najwłaściwsze słowo, bo to jest jego psi obowiązek. Przyssał się do pańśtwowych spółek, obraca publicznymi pieniędzmi, żyje z wysysku naszych dzieci, najczęściej niepełnoletnich, wysyła je na mróz, deszcz, śnieg, w dodatku nie zapewnia wolontariuszom żadnej odzieży ochronnej, a więc gwałci podstawowe zasady bezpieczeństwa, narażając dodatkowo małoletnich na wypadki komunikacyjne, napady i inne niebezpieczeństwa. A jedynie sam z rodziną i wąską grupą przydupasów korzysta z efektów ich pracy budując imperium przez nikogo nie kontrolowane.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania