ucieszyłby - nad Twoimi błędami, i pisaniem też, to chyba załamał już ręce...
Co mnie zatrzymało? Fakt, że ludzie wstawiają na portale literackie wiersze, które jedynie gdzie mogą się pojawiać, to w podstawówce, i to nie w ostatnich klasach.
Sky Łatwo powiedzieć przepraszam, ale... drugie przykazanie wyraźnie zakazuje nadużywania imienia Boga. A tu jakieś takie przepychanki z waszej strony. Czy się będzie Bogu podobało, czy nie itp. Ależ drogie panie nie tędy droga, proszę nie zniżać boga do roli krytyka?
Sky "Ten, kto zło widzi, a miecza w krwi tego zła nie zamoczy, temu tym samym mieczem głowa będzie odcięta, nie później, jak trzy niedziele od czasu zdarzenia."
Czyżbyś nie wiedziała, co jest napisane w liście do koryndian?
Komentarze (22)
To jest przepiękne. Gratuluję talentu.
Tylko bez sarkazmu proszę. Ktoś, kto siedzi w oblężeniu, zatracił poczucie piękna. Piękno można rozpoznać, mając możliwość porównania.
Nie sądzę, że takie teksty mogą się Bogu podobać. Toż tu nawet rym gramatyczny... niedobrzew!
To nie jest pisane dla Pana Boga.
To tym bardziej do dupy, bo Pan Bóg miłosierdziem się kieruje, więc ma litość dla marnych tekstów
Pan Bóg nie ucieszył by się z Twojego słownictwa.
ucieszyłby - nad Twoimi błędami, i pisaniem też, to chyba załamał już ręce...
Co mnie zatrzymało? Fakt, że ludzie wstawiają na portale literackie wiersze, które jedynie gdzie mogą się pojawiać, to w podstawówce, i to nie w ostatnich klasach.
Rym, to tu leży przede wszystkim i kwiczy...
Grafomanka, Jest Bogumiłem?
Spece od dobrych tekstów nie zajmują się marnymi tekstami, tylko przechodzą obojętnie. A wi c co Cię tu zatrzymało?
Na miłosierdzie Boskie! Apeluję do obu, o nieużywanie imienia... po próżnicy.
To nie używaj...
A Ty Grafomania polonistka z wykształcenia?
Ja już po podstawówce...
Jeżeli tak, to cieszę się, że będę mogła się od Ciebie coś nauczyć.
czegoś nauczyć... ucz się zatem, nie będę przeszkadzać, tylko poczytaj o rymie zanim znowu wpadnie Ci do głowy czymś się podzielić...
Dobrej nocki życzę!
Przepraszam, ale nie mogę kontynuować tej rozmowy, gdyż jestem człowiekiem głęboko religijnym, a tu są nieprzestrzegane... same rozumiecie.
Przepraszam, jeżeli uraziłam uczucia religijne.
Sky Łatwo powiedzieć przepraszam, ale... drugie przykazanie wyraźnie zakazuje nadużywania imienia Boga. A tu jakieś takie przepychanki z waszej strony. Czy się będzie Bogu podobało, czy nie itp. Ależ drogie panie nie tędy droga, proszę nie zniżać boga do roli krytyka?
o nim pseud Ale to ja grzeszę nie Ty
Sky "Ten, kto zło widzi, a miecza w krwi tego zła nie zamoczy, temu tym samym mieczem głowa będzie odcięta, nie później, jak trzy niedziele od czasu zdarzenia."
Czyżbyś nie wiedziała, co jest napisane w liście do koryndian?
o nim pseud No trudno, co ma być to będzie. Taka jest Wola Boża.
Myślałam, że mi pomożesz, boś taka tu mądra na tym portalu.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania