Kłamstwo
Jak długo wytrzymać mogę
Przed sobą mam trudna drogę
Pełną zwątpień
Wielu podtopień
Ciągłe starania
Mgła osłania
Jak długo?
Każdy krok
Jest niczym skok
Przez przepaść
Ile jeszcze mam czekać?
Na to obiecane
Kłamstwem uznane
,,dobrze będzie"
Czy ja żyje w błędzie?
Komentarze (1)
Nie , nie żyjesz w błędzie Hannah. Życie jest pełne niespodzianek, wyzwań i niewiadomego, ale zawsze jest jakieś wyjście -trzeba tylko przemyśleć na spokojnie. :) Pozdrawiam
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania