Zanikanie LBnR 69
Demony wyją alarmem karetki.
Jestem dzieciakiem co spada z roweru i łamie nogę.
Matka szaleje!
Tuli i krzyczy przez łzy!
Mamo! Nie boli.
Sekunda...
Spotykam miłość,
tę pierwszą, wielką!
Serce, to głupie, kruszy się z hukiem.
Hm, boli.
Sekunda...
Studia, praca, smutek
i radość,
gasną fotografie w ledwo tlącym się ognisku.
Sekunda...
Biegniemy po łące, udające maki, płoszymy czerwone jak wino motyle.
Za chwilę złączą się nasze spojrzenia i...
... w imię Ojca i Ducha...
Komentarze (22)
Nieszablonowe Maurycy :)
Nie wiem czy to dobrze czy źle, ale przynajmniej jedna sztuka więcej w bitwie :)
Nie pisz na sztukę.
I to dobrze, że takie jest.
Staram się nie, tylko tak gadam.
Dzięki!
''ognisko istnienia'' - samo ognisko, to istnienia razi.
Racja
Witamy kolejny wiersz w Bitwie. Powodzenia.
Wow jak obraz Brueghlów aksamitny a zarazem piekielny. Taki Maurycowy styl.
Pozdrawiam
Dziękuję bardzo Pasjo za przemyślenia :)
Pozdrawiam serdecznie!
Dobre, takie curriculum vitae w pigułce podane nieszablonowo.
Bardzo trafne spostrzeżenie.
Dzięki za wizytę i komentarz.
ML→No fakt. Takie życie w pigułce:)→Aczkolwiek koniec, to już każdy po swojemu musi – zdaniem mym.
Ciekawy pomysł z tą→''sekundą'' →Ile w takiej ''sekundzie'' w międzyczasie mogło się wydarzyć.→Pozdrawiam:)→5
Dzięki DD za zerknięcie i pozostawione przemyślenia , bardzo doceniam!
Pozdrawiam!
Życie zbyt szybko mija i często nie potrafimy je docenić, a pewnego dnia jest już za późno.
Może podział na ważne wydarzenia jest dobrym rozwiązaniem?
Pozdrawiam
Dziękuję MarBe za wizytę i refleksje.
Świetna puenta, a całość ciekawa ?
Dzięki bardzo Szpilko za komentarz:)
Rozpoczynamy głosowanie. Zapraszamy Autora na Forum;
http://www.opowi.pl/forum/glosowanie-literkowa-bitwa-na-rymy-bez-w478/
Czytamy wiersze, pozostawiamy komentarz i rozdzielamy punkty, plus uzasadnienie.
Tworzymy własne podium: 3 - 2 - 1
Pozdrawiamy
Literkowa
podoba mi się
Dzięki :)
Ostatnie tchnienie życia, pragnienie istnienia... Interesujące głównie pod względem formy, może nawet trochę zgrzytające, ale ogólnie dobre.
Dzięki za wizytę i opinię.
Pozdrawiam.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania