***
***Autor: Sky300Czytano 486 razyData dodania: 12.05.2015
Średnia ocena: 2.2 Głosów: 9
Zaloguj się, aby ocenić20
trzeci raz to samo? Ładnie to tak? Ocena nie ode mnie, nie oceniam takiej sytuacji :)
Po prostu bardzo mało osób widziało, ponieważ wtedy dodawano wiele opowiadań.
he he Moje "Na spaceraku" w ogóle nie zostało skomentowane ani ocenione ale nie wrzucam po kilka razy tego samego. Mówi sie trudno po prostu :)
Okey, zapamiętam na przyszłość ;)
No, tak trochę zaśmiecasz opowi :) wrzucasz raz, a potem najwyżej robisz sobie reklamę komentarzem :D
Teraz już wiem, jestem nowa i jeszcze nie oswoiłam się całkiem ze stronką ;)
Serio? Mało ocen i komów? Kurde... Ty się ciesz że w ogóle cokolwiek dostałaś, a nie spamujesz od nowa i od nowa tym samym tekstem który wcześniej już został oceniony i zkomentowany.
*skomentowany
Już przeprosiłam :)
Na przyszłość, dodaj pod swoim tekstem komentarz aby ktoś zajrzał lub coś.
Dzięki za radę i jeszcze raz przepraszam :)
Zejdzcie z dziewczyny. Oczywiście zgadzam sie z resztą, ale każdy popełnia błędy ;)
Dzięki Neil :*
To coś z Twojego wiersza to może nie zanikanie ale ewolucja? Ładne to było :) Ode mnie masz 5 :)
Neli*
madre słowa 4:)
Słowa dobre, ale nie do końca mnie porwały. Dam 3
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (17)
trzeci raz to samo? Ładnie to tak? Ocena nie ode mnie, nie oceniam takiej sytuacji :)
Po prostu bardzo mało osób widziało, ponieważ wtedy dodawano wiele opowiadań.
he he
Moje "Na spaceraku" w ogóle nie zostało skomentowane ani ocenione ale nie wrzucam po kilka razy tego samego. Mówi sie trudno po prostu :)
Okey, zapamiętam na przyszłość ;)
No, tak trochę zaśmiecasz opowi :) wrzucasz raz, a potem najwyżej robisz sobie reklamę komentarzem :D
Teraz już wiem, jestem nowa i jeszcze nie oswoiłam się całkiem ze stronką ;)
Serio? Mało ocen i komów? Kurde... Ty się ciesz że w ogóle cokolwiek dostałaś, a nie spamujesz od nowa i od nowa tym samym tekstem który wcześniej już został oceniony i zkomentowany.
*skomentowany
Już przeprosiłam :)
Na przyszłość, dodaj pod swoim tekstem komentarz aby ktoś zajrzał lub coś.
Dzięki za radę i jeszcze raz przepraszam :)
Zejdzcie z dziewczyny. Oczywiście zgadzam sie z resztą, ale każdy popełnia błędy ;)
Dzięki Neil :*
To coś z Twojego wiersza to może nie zanikanie ale ewolucja? Ładne to było :) Ode mnie masz 5 :)
Neli*
madre słowa 4:)
Słowa dobre, ale nie do końca mnie porwały. Dam 3
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania