***

***

Średnia ocena: 2.2  Głosów: 9

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (17)

  • Anonim 12.05.2015

    trzeci raz to samo? Ładnie to tak? Ocena nie ode mnie, nie oceniam takiej sytuacji :)

  • Sky300 12.05.2015

    Po prostu bardzo mało osób widziało, ponieważ wtedy dodawano wiele opowiadań.

  • Anonim 12.05.2015

    he he
    Moje "Na spaceraku" w ogóle nie zostało skomentowane ani ocenione ale nie wrzucam po kilka razy tego samego. Mówi sie trudno po prostu :)

  • Sky300 12.05.2015

    Okey, zapamiętam na przyszłość ;)

  • Ktokolwiek 12.05.2015

    No, tak trochę zaśmiecasz opowi :) wrzucasz raz, a potem najwyżej robisz sobie reklamę komentarzem :D

  • Sky300 12.05.2015

    Teraz już wiem, jestem nowa i jeszcze nie oswoiłam się całkiem ze stronką ;)

  • Majeczuunia 12.05.2015

    Serio? Mało ocen i komów? Kurde... Ty się ciesz że w ogóle cokolwiek dostałaś, a nie spamujesz od nowa i od nowa tym samym tekstem który wcześniej już został oceniony i zkomentowany.

  • Majeczuunia 12.05.2015

    *skomentowany

  • Sky300 12.05.2015

    Już przeprosiłam :)

  • Vasto Lorde 12.05.2015

    Na przyszłość, dodaj pod swoim tekstem komentarz aby ktoś zajrzał lub coś.

  • Sky300 12.05.2015

    Dzięki za radę i jeszcze raz przepraszam :)

  • Neli 12.05.2015

    Zejdzcie z dziewczyny. Oczywiście zgadzam sie z resztą, ale każdy popełnia błędy ;)

  • Sky300 12.05.2015

    Dzięki Neil :*

  • KarolaKorman 12.05.2015

    To coś z Twojego wiersza to może nie zanikanie ale ewolucja? Ładne to było :) Ode mnie masz 5 :)

  • Sky300 12.05.2015

    Neli*

  • NataliaO 12.05.2015

    madre słowa 4:)

  • Prue 13.05.2015

    Słowa dobre, ale nie do końca mnie porwały. Dam 3

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania