Zanim...

Zanim wyjedziesz...

Przytul mnie jeszcze raz,

tak bym czuła się bezpiecznie,

by w zapomnienie odszedł strach.

 

Zanim wyjedziesz...

Spędź ze mną kilka chwil,

w końcu zaraz Cię nie będzie,

puste pozostaną moje dni.

 

Zanim odejdziesz...

Powiedz, że nie żałujesz.

Nie chcę już mówić, że mężczyźni to **uje.

 

Zanim odejdziesz...

Spójrz na mnie i zapamiętaj moją twarz.

Do następnego razu pewnie nie wiele zmieni ją czas.

 

Zanim wyjedziesz...

Przytul mnie jeszcze raz.

 

Zanim zapomnisz...

Pozwól bym pierwsza zapomniała ja.

Średnia ocena: 4.8  Głosów: 6

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (11)

  • Szalokapel 29.09.2016

    Zostawiam pięć. Ladny i przyjemny wierszyk. Nie za bardzo odnajduje się w tematyce miłosnej, ale ten jest ciekawy.

  • bella1216 29.09.2016

    Dziękuję ... Tematyka miłosna, nostalgiczna to zawsze moja mocna strona... Wiersz ten był pisany jakieś 2 lata temu ale nadal mam do niego sentyment.

  • Szalokapel 29.09.2016

    bella1216, nie dziwię się. Też mam wiersze, które Wielbię. Pozdrawiam.

  • Zagubiona 29.09.2016

    Bardzo mi się podoba, treść jest lekka i ładnie napisana. Jest prawdziwie i poprawnie. Piąteczka leci do Ciebie

  • bella1216 29.09.2016

    Bardzo dziękuję

  • Przyjemnie się czytało, zostawiam 5

  • bella1216 29.09.2016

    A dziękuję

  • little girl 29.09.2016

    Wiersz niejako skojarzył mi się z prośbą. Często próbujemy się o czegoś uwolnić, jednak liczymy, że to ta druga osoba zrobi pierwszy krok, podejmie decyzje. Dlaczego? Czy nie łatwiej byłoby samemu decydować o własnym życiu, rodzaju relacji jaka wiąże nas z drugą osobą? Gdyby to jeszcze było takie proste.
    Wiersz mi się podoba,. 5 :)

  • bella1216 29.09.2016

    Można powiedzieć, że w pewnym sensie to prośba. A nie wszystko ci piękne musi być proste.

  • Anonim 30.09.2016

    Przyjemny i prosty. Choć przez głowę przeleciało mi "zbyt" prosty, dlatego nie ocenię. Niemniej w pewien sposób wywołał uśmiech na mojej twarzy, kiedy często pisaliśmy tak do pierwszych zauroczeń. Podobał mi się, naprawdę w takiej swojej niewinności

  • Alicja 19.11.2016

    Przyjemny i smutny wiersz. Czasami pragniemy zapomnieć, lecz coś mam nie daje tego zrobić. Twój wiersz pięknie opowiada o takiej sytuacji. 5

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania