zanim mnie miniesz
a my wciąż z ust do ust. po słowie, po słowa.
byle zakręcić. i my się kręcimy. od początku.
od raczkowania po pewność,
że należy ustać, że coś jeszcze czeka.
może niewiele, ale wystarczy za wszystkie kiedyś
albo na później.
byle słowo, byle usta.
reszta jest przystankiem, bo gdzieś trzeba usiąść
i odpocząć. zanim minie przerwa na życie.
Komentarze (17)
Wiara jest podróżą, nadzieja jest przystankiem, a miłość celem.
Tak cicho na dobranoc, tak cicho w cieniu wiersza...5...
Dziękuję, Shira, za słowo pod wierszem...
Trochę się samo mieli, ale chyba właśnie o to tu chodzi, że człowiek czasem kręci się na samym mówieniu, byle nie stanąć za szybko.
Coś w tym jest... Dziękuję, Ninja, za wejście w literki
Shira pięknie to ujęła. Nic dodać, nic ująć. Wiersz na 5
Dziękuję Sokrates
Mechaniczna powtarzalność.
NO!
Opinię wyraził wieśniak z NO!
Grafomanka ,
<Moja opinia nie była złośliwa
paniusiu z miasteczka Wilanów.
NO!
Ależ... nie podejrzewam o złośliwość, bo do niej trzeba mieć chociaż odrobinę inteligencji... a tutaj, w wypowiedziach, jedynie słoma z butów wystaje...
Grafomanka ,
Do Wieśniaka dziś przyjeżdża rodzinka na truskawki
Nie pryskane, dojrzewające pod żywym słońcem.
A ty kupuj po 30 zeta pryskane kto wie czym
Smacznego!
żebyś dostała od nich wysypki swędzącej i drapała się
przez trzy dni.
paniusiu wilanowska
O! i to jest trochę złośliwy wpis.
NO!
Starszy Woźny, nie to nie jest złośliwy wpis, to wpis prymitywa... z braku intelektualnej riposty ''pobożne życzenia''
No no no... Już czerwiec, a Ty nie siadasz i nie odpoczywasz... Ode mnie też piąteczka.
PS. Mieszkasz w Wilanowie? SW tak twierdzi...
W jego fantazji na bank tam mieszkam... xD
Dzięki, Grisza, za przeczytanie i komentarz
Grafomanka ,
poetka Halyna ze Szczecina
NO!
tak to widzę
zanim /bez miniesz, bo miniesz zamyka wszystkom dopowiada/
a my wciąż z ust do ust. po słowa.
byle od początku,
od raczkowania niecierpliwiści po pewność,
byle ustać
czekać
niewiele wystarczy za wszystko
lub na później /albo to już deklinacja wykluczjąca/
byle słowo, byle przez usta.
reszta jest przerwą na życie.
Dopowiedziałam w tytule, bo chyba o co innego mi chodziło... ale jeszcze pomyślę. Dziękuję, Grain, za sugestię. Doceniam
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania