zanim przyjdę
przepraszam Cię Panie
za chorą wiarę
za chorą miłość
za brak nadziei
przepraszam
jeśli się poddam
i przyjdę za wcześnie
porannym tunelem w światełku
przepraszam Cię Panie
za chorą wiarę
za chorą miłość
za brak nadziei
przepraszam
jeśli się poddam
i przyjdę za wcześnie
porannym tunelem w światełku
Komentarze (12)
Pola, prosiłam Cię o tytuł do tego tekstu. W końcu jest, jaki jest.
Może lepszy byłby tunel. Doradź mi.
Shira
nie przyjdę
przepraszam Cię Panie
za wiarę w siebie
za chęć kochania
za nadzieję do życia
przepraszam bardzo
nie podniosę rąk do góry
nie poddam się na ringu
tunelem niech mknie metro
przepraszam oddam bilet
Na Twoją prośbę o interpretację, mój punkt widzenia.
infelia, ładne to, przemyślę jutro. W każdym razie Bardzo Ci Dziękuję.
ps tekstu nie zmienię, bo wierzę tylko w BOGA, długo do tej wiary dochodziłam
i dziś jestem szczęśliwa, że udało mi się. Jak? Poprzez uważne przyglądanie się temu,
co przypadkiem się zwie, a nade wszystko wiarę ową zawdzięczam królowej nauk przyrodniczych,
FIZYCE...
Pozdrawiam Cię bardzo serdecznie.
Shira - To nie propozycja przeróbki wiersza, lecz dawka nadziei.
infelia, ale podoba mi się ta przeróbka. Mój tekst? Bardzo osobisty, ale dotyczy
tak wielu,: zostać jeszcze, czy strzelić sobie samobója, którego w tekście uzasadniam,.
nad którym się zastanawiam i nie wykluczam nagłego przyjścia porannym tunelem w światełku...
infelia, bardzo Ci dziękuję z pochylenie się nad tekstem i może dawkę nadziei...
Shira - Nie wydziwiaj, nie kombinuj. Na jutro zadanie domowe: "Widok z mojego okna". Klasyka.
infelia, to nie wydziwianie i kombinowanie. Myślę, że to dojrzała refleksja,
a przede wszystkim prawdziwa. Może to chore obnażanie siebie, a jednocześnie
pochylenie się nad tymi, którym tak dowalano, bo ludzie bardzo wrażliwi są pożywką
dla szyderców, tak dowalano, że odejść musieli...
A dziś? Uśmiecham się do Ciebie i dziękuję... :)
Shira - I całe szczęście! Uśmiech za uśmiech.
infelia, ja tylko Cię kocham i z radością wczytuję się w Ciebie.
Buziaki.
Ja też bym coś tu zmodyfikował 🤔 ale jest ok 😎
Jimmy, z tzw. wiarygodnych źródeł wiem, że
niczego w tym wierszu zmodyfikować nie można :)
Dziękuję za komentarz :)
Shira - ok😎❤️💪
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania