zanim przyjdę

przepraszam Cię Panie

 

za chorą wiarę

za chorą miłość

za brak nadziei

 

przepraszam

 

jeśli się poddam

i przyjdę za wcześnie

 

porannym tunelem w światełku

Średnia ocena: 3.3  Głosów: 7

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (12)

  • Shira 6 dni temu

    Pola, prosiłam Cię o tytuł do tego tekstu. W końcu jest, jaki jest.
    Może lepszy byłby tunel. Doradź mi.

  • infelia 6 dni temu

    Shira

    nie przyjdę

    przepraszam Cię Panie
     
    za wiarę w siebie
    za chęć kochania
    za nadzieję do życia
     
    przepraszam bardzo
     
    nie podniosę rąk do góry
    nie poddam się na ringu 
    tunelem niech mknie metro

    przepraszam oddam bilet

    Na Twoją prośbę o interpretację, mój punkt widzenia.

  • Shira 6 dni temu

    infelia, ładne to, przemyślę jutro. W każdym razie Bardzo Ci Dziękuję.
    ps tekstu nie zmienię, bo wierzę tylko w BOGA, długo do tej wiary dochodziłam
    i dziś jestem szczęśliwa, że udało mi się. Jak? Poprzez uważne przyglądanie się temu,
    co przypadkiem się zwie, a nade wszystko wiarę ową zawdzięczam królowej nauk przyrodniczych,
    FIZYCE...
    Pozdrawiam Cię bardzo serdecznie.

  • infelia 6 dni temu

    Shira - To nie propozycja przeróbki wiersza, lecz dawka nadziei.

  • Shira 6 dni temu

    infelia, ale podoba mi się ta przeróbka. Mój tekst? Bardzo osobisty, ale dotyczy
    tak wielu,: zostać jeszcze, czy strzelić sobie samobója, którego w tekście uzasadniam,.
    nad którym się zastanawiam i nie wykluczam nagłego przyjścia porannym tunelem w światełku...

    infelia, bardzo Ci dziękuję z pochylenie się nad tekstem i może dawkę nadziei...

  • infelia 6 dni temu

    Shira - Nie wydziwiaj, nie kombinuj. Na jutro zadanie domowe: "Widok z mojego okna". Klasyka.

  • Shira 5 dni temu

    infelia, to nie wydziwianie i kombinowanie. Myślę, że to dojrzała refleksja,
    a przede wszystkim prawdziwa. Może to chore obnażanie siebie, a jednocześnie
    pochylenie się nad tymi, którym tak dowalano, bo ludzie bardzo wrażliwi są pożywką
    dla szyderców, tak dowalano, że odejść musieli...

    A dziś? Uśmiecham się do Ciebie i dziękuję... :)

  • infelia 5 dni temu

    Shira - I całe szczęście! Uśmiech za uśmiech.

  • Shira 5 dni temu

    infelia, ja tylko Cię kocham i z radością wczytuję się w Ciebie.
    Buziaki.

  • Jimmy 4 dni temu

    Ja też bym coś tu zmodyfikował 🤔 ale jest ok 😎

  • Shira 4 dni temu

    Jimmy, z tzw. wiarygodnych źródeł wiem, że
    niczego w tym wierszu zmodyfikować nie można :)
    Dziękuję za komentarz :)

  • Jimmy 3 dni temu

    Shira - ok😎❤️💪

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania