Zapomniałeś?
Czy pamiętasz tę dziewczynę co potrafiła jeszcze płakać?
Czy pamiętasz tę dziewczynę co nie znała słowa błagać
Czy pamiętasz tę dziewczynę co się wstydziła prosić?
Czy pamiętasz tę dziewczynę co lubiła gościć?
Czy pamiętasz tę dziewczynę co uśmiech zawsze szczery
Czy pamiętasz tę dziewczynę co umiała łamać bariery?
Czy pamiętasz tę dziewczynę co zawsze uśmiechnięta
Czy pamiętasz tę dziewczynę, która nie oklęta?
Czy pamiętasz tę dziewczynę, której radość biła z serca?
Czy pamiętasz tę dziewczynę co nie umiała napisać wiersza?
Czy pamiętasz tę dziewczynę tą nieśmiałą, niezaradną?
Czy pamiętasz jak egoistów traktowała z wielką pogardą?
Czy pamiętasz jak jej ramiona zawsze były czułe?
Czy pamiętasz ciało, które było nadzwyczaj smukłe?
Bo ja już zapominam o tym aniele,
Kiedy widzę ją jako demona z zepsutym wnętrzem.
Komentarze (5)
Trochę mi się ten koniec gryzie ale ja się za bardzo na wierszach nie znam; P
Jeśli chodzi o samą treść to jest świetna. Współczuję tej dziewczynie... i mogę mieć tylko nadzieję że nie piszesz o sobie. Tak smutno trochę: ( no ale cóż...
Zostawiaj 5. Bardzo mi się podobało.
Nie, naszczęście nie piszę o nikim kogo znam :) Dziękuję za ocenę :)
Podmiot musiał zostać okrutnie skrzywdzony, skoro zbudził się w nim demon, a nic tak nie niszczy człowieka, jak drugi człowiek. Bardzo na pięć :)
Dziękuję :)
Średnio mi się końcówka spodobała, ale wiersz jak najbardziej na piątkę. Powtórzenia budują napięcie. Oryginalnie.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania