Ten wiersz dedykuję mojej przyjaciółce, która zapewne nigdy go nie odczyta, a jeśli odczyta nie dowie się, że to o niej pisałam. To dla ciebie. Zapomnij.
Anonim23.07.2015
Znam ten ból, Ktokolwiek :( Nie martw się, jeszcze spodkasz prawdziwą przyjaciółkę, która na pewno cię nie opuści i będzie trwać przy tobie, choćby nie wiem co ;)
Ta przyjaciółka mnie nie opuściła, shiroi, nie martw się :) mam już takich ludzi. Tutaj sprawa jest o wiele bardziej złożona, ale jeśli zacznę ci wyjaśniać, to osoba, której to zadedykowałam dowie się że to dla niej. Właściwie, chyba powinnam to usunąć.
Komentarze (8)
Ten wiersz dedykuję mojej przyjaciółce, która zapewne nigdy go nie odczyta, a jeśli odczyta nie dowie się, że to o niej pisałam. To dla ciebie. Zapomnij.
Znam ten ból, Ktokolwiek :( Nie martw się, jeszcze spodkasz prawdziwą przyjaciółkę, która na pewno cię nie opuści i będzie trwać przy tobie, choćby nie wiem co ;)
Ta przyjaciółka mnie nie opuściła, shiroi, nie martw się :) mam już takich ludzi. Tutaj sprawa jest o wiele bardziej złożona, ale jeśli zacznę ci wyjaśniać, to osoba, której to zadedykowałam dowie się że to dla niej. Właściwie, chyba powinnam to usunąć.
Tak, tak muszę zrobić. Zaraz usunę, źle, że to napisałam. Za duże ryzyko.
Nie usuwaj, tekst jest świetny ;) Choć nie wiem do końca o co chodzi z twoją przyjaciółką, ale mam nadzieję, że jeszcze się pogodzicie XD
czyli, wnioskuję, ta osoba jest na Opowi
a może to przyjaciel a nie przyjaciółka? :)
Nie, filip, nie ma jej na Opowi. :) ale wie, jak się nazywam na opowi i ma link do mojego profilu. W każdej chwili może to odczytać.
Szkoda, że jednak usunęłaś :(
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania