Wiersz na pewno pisany emocjami, nawet silnymi, ale użyte słowa obdarły go z mocy. Pisałam już wielokrotnie, że wierszy nie pisze się tak, jak się mówi, tylko ubiera w słowa. Można stworzyć z tego wiersz, dodając metafory. Razi też powtórzone kilka razy ''i''. Początek też do poprawy, to ''bo wiesz'' jest zupełnie zbędne. Przegadałaś ten wiersz.
Anonim02.04.2017
kurczę, bo to jest embrion, który nie poznał poetki elki, dlatego pisze, jak embrion, bo nie zna kanonów poezji, może jest downem? kto wie, siedzi tam sobie i wymyśla, embriony tak mają.
Pochwalę Cię, podoba mi się. Może za trzydzieści lat zmieni się trend w poezji i zostaniesz noblistką; pamiętaj że ja cię pierwsza pochwaliłam. I na przekór wszystkim, którzy uznają ten wiersz za grafomański, postawię 4. Pozdrawiam.
Anonim02.04.2017
wiesz, co nie wiem, czy to dobry pomysł;
i nie wiem, czy cieszyć się czy martwić?
bo nie wolno chwalić, trzeba ganić, ranić, palić, głowy ucinać,
więc zda się, że popełniłaś błąd.
chrum Ha, ja taka sobie jestem, chwalę to co mi się podoba i już ;) a błądzić jest rzeczą ludzką... a ja jestem prostym człowiekiem, więc tym bardziej pozwolę sobie na taki nierozważny krok... A kto mi zabroni? :)
chrum Przypadkiem odkryłam, że nie odpisałam. Przepraszam za to niedopatrzenie.
Pisał wiersze, ja mam tylko jeden, który zapamiętał mój wujek. Pozostałe podobno zniszczyły dzieci, kiedy były jeszcze bardzo małe. Dziadek pisał głównie do babci w formie akrostych. Pozdrawiam :)
Chrumko, podoba mi się wierszyk, nie przeszkadza mi, iż słowa są ,,nie ubrane''. Czasem trzeba je odrzeć z powłoki narracji i domysłów. Wyjść, z narzucanych nam norm, nawiasów, by powiedzieć po prostu. Emocje to może zły doradca w życiu, lecz w pisaniu, bez tego nic nie ma wartości. To jednak tylko moje skromne zdanie, pozdrawiam.
Anonim04.04.2017
czyli, co Jo-anko, chójeczka? zbyt prosto, kurde!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
idę się zapisać na świniobicie xD
Komentarze (22)
Wiersz na pewno pisany emocjami, nawet silnymi, ale użyte słowa obdarły go z mocy. Pisałam już wielokrotnie, że wierszy nie pisze się tak, jak się mówi, tylko ubiera w słowa. Można stworzyć z tego wiersz, dodając metafory. Razi też powtórzone kilka razy ''i''. Początek też do poprawy, to ''bo wiesz'' jest zupełnie zbędne. Przegadałaś ten wiersz.
kurczę, bo to jest embrion, który nie poznał poetki elki, dlatego pisze, jak embrion, bo nie zna kanonów poezji, może jest downem? kto wie, siedzi tam sobie i wymyśla, embriony tak mają.
Brzmi mi Ren emocjami.
Pochwalę Cię, podoba mi się. Może za trzydzieści lat zmieni się trend w poezji i zostaniesz noblistką; pamiętaj że ja cię pierwsza pochwaliłam. I na przekór wszystkim, którzy uznają ten wiersz za grafomański, postawię 4. Pozdrawiam.
wiesz, co nie wiem, czy to dobry pomysł;
i nie wiem, czy cieszyć się czy martwić?
bo nie wolno chwalić, trzeba ganić, ranić, palić, głowy ucinać,
więc zda się, że popełniłaś błąd.
chrum Ha, ja taka sobie jestem, chwalę to co mi się podoba i już ;) a błądzić jest rzeczą ludzką... a ja jestem prostym człowiekiem, więc tym bardziej pozwolę sobie na taki nierozważny krok... A kto mi zabroni? :)
jedna samogłoska i kilka spółgłosek :]
za słaby wyraz mają ;)
Mnie się podobają porównania, właśnie dlatego, że są proste, 5 :)
bo ja do prostego ludu piszę, do lustra.
Też chcę własny projekt, taki z talentem po dziadku koniecznie. Proszę:)
Twój komentarz mógłby być inspiracją na nowy wiersz lub cd.
a może z talentem po cioci elce xD
chrum Do kontynuacji, bo mój dziadek pisał wiersze.
Recytował Świteziankę i nie tylko z pamięci.
Szudracz, naprawdę pisał wiersze?
a wstawisz kilka?
byłoby uroczo. wstaw, co?
chrum Przypadkiem odkryłam, że nie odpisałam. Przepraszam za to niedopatrzenie.
Pisał wiersze, ja mam tylko jeden, który zapamiętał mój wujek. Pozostałe podobno zniszczyły dzieci, kiedy były jeszcze bardzo małe. Dziadek pisał głównie do babci w formie akrostych. Pozdrawiam :)
Bardzo przyjemny wierszyk. Jak zawsze 5.
och, Pan jest zbyt łaskawy, na te grafomańskie sprawy :)
Przyjemnie pobudza wyobraźnię, jestem pod wrażeniem, że tak prostymi środkami osiągnęłaś taki rezultat. Pozdrawiam, 5 ;)
naprawdę?
elka, dostanie szau, dziękuję :)
Nie dostanę szału, przecież nikt mnie tu niczym nie zaskoczył... cały czas jednakowa proza życia.
Chrumko, podoba mi się wierszyk, nie przeszkadza mi, iż słowa są ,,nie ubrane''. Czasem trzeba je odrzeć z powłoki narracji i domysłów. Wyjść, z narzucanych nam norm, nawiasów, by powiedzieć po prostu. Emocje to może zły doradca w życiu, lecz w pisaniu, bez tego nic nie ma wartości. To jednak tylko moje skromne zdanie, pozdrawiam.
czyli, co Jo-anko, chójeczka? zbyt prosto, kurde!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
idę się zapisać na świniobicie xD
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania