"Latem tam najchętniej przebywali we dwoje, ale jeszcze nigdy w swym ulubionym gniazdku nie przyjmowali gości,." - wyrzuć przecinek a końcu.
"się do dziewczyny. Takie opinie krążą o mnie na uczelni?" - Przed "Takie" wstaw myslnik, bo to cd dialogu.
"... zapytał ją Gianni, klękając przed nią i zakładając na rękę pierścionek z owalnym oczkiem w kunsztownej oprawie." - ją/nią za dużo dookreśleń. Z pierwszego "ją" spokojnie można zrezygnować.
Elegancko opisana sielanka. Chwilami może troszkę przesłodzona, ale odczucia mam generalnie bardzo pozytywne.
Bohaterzy mają dużo z o rej woli, co w życiu żadko jest spotykane.
Pozdrawiam xdd
Jestem wdzięczna za analizę mojego opka i wychwycenie pomyłek stylistycznych i formalnych. Wkrótce je poprawię, niedawno zacięłam się nożem dość dotkliwie w palec, więc obawiam się, że pomnożę błędy w chwili obecnej.
Tekst jest może nazbyt sielankowy, ale jest jakby przeciwwagę na problemy, których mi nie brakuje. Chciałam przedstawić rodzinę, w której wszyscy starają się szanować i nie ranić siebie.
Witam
Zauroczenie życiem i pokochanie go takim jakie jest, choć nigdy nie jest tak kolorowo. Znowu miłość przykrywa wszystko, liczy się tylko uczucie zbudowane na prawdzie. Niespodzianki podawane tak bardzo smakowicie. Dużo ciepła rodzinnego i szczęścia.
Pozdrawiam pięknie
Życie w cieple i harmonii zawsze było moim marzeniem, dlatego ci dwoje są mi tak bliscy. Dziękuję za odwiedzinki. Cieszę się, że znów jesteś na Opowi. Pozdrawiam serdecznie!
Komentarze (12)
Jakbyś opisywała odcinek brazylijskiej telenoweli... raz widziałam, drugi raz nie pisze się na to. Dialogi jak dla mało ogarniętych.
Przyjęłam do wiadomości Twą krytykę. Dziękuję.
Ale nie Twoje dialogi, tylko w tych telenowelach...
Witaj Bożeno, przybędę wkrótce... Teraz sobie zaznaczę :)
Serdecznie zapraszam!
Ok, jestem xd
"Latem tam najchętniej przebywali we dwoje, ale jeszcze nigdy w swym ulubionym gniazdku nie przyjmowali gości,." - wyrzuć przecinek a końcu.
"się do dziewczyny. Takie opinie krążą o mnie na uczelni?" - Przed "Takie" wstaw myslnik, bo to cd dialogu.
"... zapytał ją Gianni, klękając przed nią i zakładając na rękę pierścionek z owalnym oczkiem w kunsztownej oprawie." - ją/nią za dużo dookreśleń. Z pierwszego "ją" spokojnie można zrezygnować.
Elegancko opisana sielanka. Chwilami może troszkę przesłodzona, ale odczucia mam generalnie bardzo pozytywne.
Bohaterzy mają dużo z o rej woli, co w życiu żadko jest spotykane.
Pozdrawiam xdd
*Bohaterowie mają dużo dobrej woli,...
Jestem wdzięczna za analizę mojego opka i wychwycenie pomyłek stylistycznych i formalnych. Wkrótce je poprawię, niedawno zacięłam się nożem dość dotkliwie w palec, więc obawiam się, że pomnożę błędy w chwili obecnej.
Tekst jest może nazbyt sielankowy, ale jest jakby przeciwwagę na problemy, których mi nie brakuje. Chciałam przedstawić rodzinę, w której wszyscy starają się szanować i nie ranić siebie.
Jeszcze raz dziękuje i serdecznie pozdrawiam!
Ocean nie ciepła tylko gorąca umieściłaś w tej historii.
Przynajmniej ja miałem takie wrażenie czytając.
Pozdrawiam
Miło mi było gościć Cię. Pisząc o ukochanym trudno zachować umiar. Serdecznie pozdrawiam!
Witam
Zauroczenie życiem i pokochanie go takim jakie jest, choć nigdy nie jest tak kolorowo. Znowu miłość przykrywa wszystko, liczy się tylko uczucie zbudowane na prawdzie. Niespodzianki podawane tak bardzo smakowicie. Dużo ciepła rodzinnego i szczęścia.
Pozdrawiam pięknie
Życie w cieple i harmonii zawsze było moim marzeniem, dlatego ci dwoje są mi tak bliscy. Dziękuję za odwiedzinki. Cieszę się, że znów jesteś na Opowi. Pozdrawiam serdecznie!
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania