Zasnę
Usiądę na łóżku.
Pomyślę.
Rozważę wszystkie "za" i "przeciw".
A potem przejdę do wykonania planu.
Najpierw założę czarną sukienkę.
Położę się.
Zamknę oczy.
Ostatni raz pomyślę o tym, co mnie tu spotkało.
W końcu zacznę zapominać.
O Tobie.
O wszystkich ranach w sercu.
O bólu, który nieraz mnie przeszywał.
Zapomnę o wszystkim co przeżyłam.
O wszystkich emocjach.
O marzeniach.
O planach.
O tych wszystkich, którzy mnie nigdy nie porzucili.
Będą mi musieli mi wybaczyć.
Będą wiedzieć, że ich kochałam.
A ja po prostu zasnę i nigdy więcej się nie obudzę.
Komentarze (4)
Dobrze napisane, aczkolwiek przykre. Aż nasuwa się pytanie, co też bohaterce w życiu nie odpowiadało, skoro miała przy sobie ludzi, którzy ją kochali? Podoba mi się. Na wierszach się nie znam, ale ogólna wymowa przypadła mi do gustu. Pozdrawiam i zostawiam 5.
Życie zaskakuje :) Dzięki za "5" Cieszę się, że się podoba
Ładny chociaż smutny tekst. Ale prawdziwy. Daję 5
Dzięki ^•^
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania