Zaśpijmy dzisiaj
Zaśpijmy dzisiaj
Na poranny pociąg
Donikąd i gdziekolwiek
Na planowanie
Przyszłych lat
Karier i zawodów
Na dzień dobry
Dla obcych dłoni
Od tak dawna znanych
Na przyszłą zimę
Chłodne myśli
Niespełnionych marzeń
Na kolejny dzień
Wpleciony w grę pozorów
Szukania własnych twarzy
Na ogrom obowiązków
Listę rzeczy do zrobienia
Wymagań bez znaczenia
Na pracę, szkołę
Na szampańską zabawę
I na porannego kaca
Na trudy i wyzwania
Poleżmy jeszcze
W puchu własnych myśli
Zaśpijmy dzisiaj
Na życie
Przecież
Mamy jeszcze czas
By w snach być szczęśliwymi
Komentarze (45)
Spodobał mi się juz od pierwszej zwrotki :) Chciałabym tak zaspać... Zostawiam 5 :)
Dziękuję bardzo ! :)
Już po tytule czułam, że w tekście znajdę od groma i trochę melancholii, ale równocześnie takiej sielanki, braku pośpiechu. Cudnie to zobrazowałaś, w tak niewielu słowach udało Ci się wzbudzić tak wiele mieszających się ze sobą uczuć. Bardzo mi się podoba, zostawiam 5 :)
Dziękuję bardzo ! Cieszę się, że ten wiersz w jakiś sposób wpłynął na Twoje odczucia ! :)
Zaśpijmy razem. Piękny wiersz!
Dziękuję, to miłe ! :)
Piękny i Bardzo Dobry Wiersz. Wszystko ze sobą świetnie współgrało, daje melancholię i taką tęsknotę ; 5:)
Dziękuję bardzo ! :)
Piękny wpis:) Przyjmij i moją notę, 5:)
Z przyjemnością ją przyjmę ! :)
To jest chyba moim zdaniem Twój najpiękniejszy wiersz. Coś mi poruszył w sercu. Już trzy razy przeczytałam.
Witaj Wieruszko ♥
Nuncjusz? Przepraszam, ale mam przyjemność nie pamiętać nikogo o takim loginie :cc.
Niemampojecia96 To ja Filip, usunąłem tamto konto, teraz jestem wysłannikiem papieża :)
Aaa, rozumiem. Ja też rozważam wznowienie swoich strzępów i występowanie pod nowym kryptonimem. Obrałam sobie taki z antycznych bóstw. Ale to...może. Nie wiem, czy ja powinnam coś pisać, mówić, otwierać oczy, internet miewam, tylko miewam.
ale ukazaniem swym niespodzianym i rzadkim tym wiekszą radość mi sprawiasz :) otwieraj oczy :***
Czasem coś jest, nawet jak nie widać. Wy Niewierne Tomasze ;p
Wieruszko, przecież wiesz, że Cię kocham, jak mógłbym w Ciebie wątpić? :c
Hm. Ja coś tam bazgram cały czas. Ale tak wątpię, czy to gdzieś posyłać w internety, tak chodzę w kółko w słowach... Mam w sobie dużo zwątpienia. Ty mnie przede wszystkim, Krzysztof, masz przyjemność nie znać ;p
Niemampojecia96 Kocham Cie zaocznie i platonicznie, kocham Twoją dusze :)
Jak Audrey Hepburn, czy inna Merlin Monroł mogę rzec: dziękuję, odpalając papierosa (jedynie wyglądając gorzej niż te femme fetale).
Kurcze, chyba pragnę przeprosić za offtop. Ten wiersz jest dla mnie Wierszem. Jest piękny. Bezsensownie tu zbaczam z pięknej rogi każdej ze strof.
Niemampojecia96 NIe ma sprawy :D dziękuję bardzo :)
Szymonzkonopii
Neuro?
Szymon Szczechowicz, Neuro:)
XDDDDDD
ok wydało się, Nuncjusz to Neuro, a Neuro to Nuncjusz XD
Neurotyk no dobrze, ale... co do cholery ja tu robię?! :D
Szymon Szczechowicz, jesteś snem?
Neurotyk tak jestem. Wyjątkowo plugawym snem, z którego nie sposób się wybudzić. Powiedz mi tylko skąd wziął się ,,Szymonzkonopii"?!
Szymon Szczechowicz, jak to skąd? Nie wiem, matka go urodziła, chyba, bo nie ojciec :)
Neurotyk Czuję się jak w Twin Peaks. Idę do czarnej chaty. Do zobaczenia za 25 lat.
Szymon Szczechowicz, ha ha ha, źle z Tobą, jestem jeszcze Rasią o Morelią, a Nuncjusz to Nazareth, serio :)
Neurotyk nie wiem co piłeś, ale chcę spróbować... jak wrócę za 25 lat. Jeśli wrócę.
Szymon Szczechowicz nie boisz się Boba?
Szymon Szczechowicz, haha, a to ja piłem?! Pyta Pawlak weterynarza, znaczy młynarza XD
Nuncjusz ja jestem Bobem. Bob jest mną. I agentem Cooperem też jest. I jego kawą.
Szymon Szczechowicz TO TY ZABIŁEŚ LAURĘ PALMER! :ccccc
Nuncjusz ona też została demonem Bobem. Wszyscy jesteśmy Bobami! Muahahahahaha!!!
http://2.bp.blogspot.com/-iuOAO6hh8ok/VCl0TByg8UI/AAAAAAAAHac/iTT1Txeh3_0/s1600/twinpeaks.gif
Nuncjusz Ej! Masz kamerkę u mnie w czarnej chacie?!
cholera jasna, a zastanawiałam się, gdzie ja coś widziałam, co mi się potem przypomniało, jak pisałam. Co ja mam z głową XD
NIka, bardzo pobadał mi się wiersz. Kto może sobie pozwolić na 'zaczekanie'? Pustelnik... Każdy by chciał czasem. 5
Neurotyk... Czasem każdy musi chwilę zaczekać i zobaczyć w tym zwolnionym tempie szczegóły, dość istotne , docenić je, bo w końcu one tworzą całość :) dziękuję !
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania