Zaświaty
Czy jeszcze pamiętasz jaka byłam dawniej?
Teraz już nawet nie potrafię kochać
Nie wiem jak to wytłumaczyć trafniej
Zmieniłam się strasznie, nie chcę mi się szlochać
Moja stara dusza upłynęła gdzieś w zaświaty
Nie ma sensu jej tu szukać
Bo tam są te okrutne kraty
A nikt mi nie otworzy, gdy zapukam
Pamiętam te krajobrazy kolorowe
Teraz są tylko czarno - białe
Chciałabym zobaczyć morze koralowe
Ale wszystko jest tu takie blade
Bez emocji idę na zgubę w czarno białą dziurę
Pamięć żyje, a jak wejdę, to bezpowrotnie umrze
Komentarze (12)
Podoba mi się taki melancholijny nastrój. Można się na chwilę "zawiesić" 5 ;)
Dziękuję :) "zawieszam" się ciągle :D
Koniec ten sam, bez pamięci wszystko jakby znika, 5
Dziękuję:)
Ja się na wierszach nie znam. Pisze to co myślę, więc nie miej do mnie żalu.
Zacznę od tego, że klimat, który zbudowałaś świat jest bardzo dobry. Sama się uczę, lecz ostatnio dostałam od kogoś radę, by rymy mieszać, tzn. czasownik przykładowo z rzeczownikiem i układać inne takie kombinacje. Trzymam kciuki za dalszą poezję. Podobało mi się. Na pewno przeczytam coś jeszcze z Twojego "menu".
Ano, miała być piatka, ale pech chciał. Niechcący wstawiła się czwórka, wybacz.
Szalokapel Nie mam za co mieć żalu, też się uczę jak wszyscy :) skorzystam z rady, dziękuję :)
Za wierszami nie przepadam, ale ten wyjątkowo mi się spodobał. Gratuluję i zostawiam 5.
Dziękuję :)
Przepraszam, że to napiszę, ale między innymi po to też jest ten portal. Czytałem dużo lepsze Twoje wiersze, ten jest taki trochę "na łatwiznę". Trochę zbyt kanciasty, zbyt dosłowny, to mu zaszkodziło, zabiło klimat niepokoju. Tak to czuję: będzie słabe cztery.
Czasem po prostu muszę coś napisać. Kiedyś wiersze lepiej mi wychodziły, ale miałam dłuższą przerwę i coś tak nie za bardzo mi teraz wychodzą, a nad takimi niedosłownymi wierszami nie mam za bardzo weny :D Dziękuję za szczerą ocenę i coś tam niedosłownego postaram się wyskrobać za niedługo :)
Pan Rydwan za mnie rzekł. Dobre to to. 5
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania