.
.Autor: DrżączkaCzytano 389 razyData dodania: 14.10.2017
Średnia ocena: 4.5 Głosów: 2
Zaloguj się, aby ocenić9
To takie zagajenie ma być? :)
Trudno zrozumieć w ogóle miłość, bo powinno być to uczucie bezgranicznie i bezinteresowne. Ale nigdy tak nie jest. Zawsze coś za coś. A już na pewno nie powinna być przymusem. Dobrze, że jesteś już i kochaj i bądź sobą A. Pozdrawiam
Kurczę, napisane dobrze, poprawnie i ciekawe to nawet tylko, KRÓTKIE! Więcej chcę...
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (3)
To takie zagajenie ma być? :)
Trudno zrozumieć w ogóle miłość, bo powinno być to uczucie bezgranicznie i bezinteresowne. Ale nigdy tak nie jest. Zawsze coś za coś. A już na pewno nie powinna być przymusem. Dobrze, że jesteś już i kochaj i bądź sobą A. Pozdrawiam
Kurczę, napisane dobrze, poprawnie i ciekawe to nawet tylko, KRÓTKIE! Więcej chcę...
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania