.
.Autor: DrżączkaCzytano 297 razyData dodania: 15.10.2017
Średnia ocena: 0.0 Głosów: 0
Zaloguj się, aby ocenić0
Nie lepiej to było wrzucić jako jedno z pozostałymi? :)
Nie miałoby tego samego wydźwięku, który chciałam nadać.
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (2)
Nie lepiej to było wrzucić jako jedno z pozostałymi? :)
Nie miałoby tego samego wydźwięku, który chciałam nadać.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania