Są to myśli oderwane od siebie, ale jednocześnie ze sobą powiązane. Wyglądają jakby były zapisane w biegu, pośpiechu. Jakby trzeba było je napisać, zanim uciekną.
Jest to troszkę denerwujące, gdy część zawiera tylko jedno zdanie, ale ma to swój urok. Mnie ten urok zdecydowanie zauroczył.
Dobra, ja też jestem za zebraniem tego wszystkiego do kupy. Wiesz, to jest coś jak cięcie paska na nitki. Znaczy, taka forma owszem, na jakiegoś bloga czy coś, ale na Opowi lepiej to zebrać i co najwyżej pooddzielać gwiazdeczkami (***).
Pozdro.
Komentarze (5)
Są to myśli oderwane od siebie, ale jednocześnie ze sobą powiązane. Wyglądają jakby były zapisane w biegu, pośpiechu. Jakby trzeba było je napisać, zanim uciekną.
Jest to troszkę denerwujące, gdy część zawiera tylko jedno zdanie, ale ma to swój urok. Mnie ten urok zdecydowanie zauroczył.
No,i dlatego proponowałem, zebrać to wszystko do kupy i jako jedno wrzucić :)
Nuncjusz popieram.
Caroline, o to mi chodziło. To miał być taki zbiór myśli, nie długich rozdziałów :)
Dobra, ja też jestem za zebraniem tego wszystkiego do kupy. Wiesz, to jest coś jak cięcie paska na nitki. Znaczy, taka forma owszem, na jakiegoś bloga czy coś, ale na Opowi lepiej to zebrać i co najwyżej pooddzielać gwiazdeczkami (***).
Pozdro.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania