Zawieszony

...

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 4

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (10)

  • Starszy Woźny miesiąc temu

    Ładne i ciekawe drabble.
    NO!

  • C₁₂H₂₂O₁₁ miesiąc temu

    Starszy, dzięki. Mój stary tekst. 😄

  • Shira miesiąc temu

    okazuje się, że to, co stare, jest piękne, jak u Whartona..., może trochę odjechałam, nie szkodzi
    5

  • C₁₂H₂₂O₁₁ miesiąc temu

    Shira O nie, on taki stary nie był, przystojny, silny... 😊 Kiedyś spotykało się różne drogi twórcze na Opowi, dużo było do odkrycia. I było z kim mierzyć pióra w takim turpistycznym wydaniu.

    Dziękuję za wizytę. :)

  • Shira miesiąc temu

    C₁₂H₂₂O₁₁, chyba nie do końca mnie zrozumiałaś.. A poza tym,,.Bursa z powodów wiadomych na ten
    portal nie przyjdzie..., to Twoje ostatnie zdanie brzmi trochę dziwnie i niekoniecznie
    skromnie... Miłego dnia. :)

  • C₁₂H₂₂O₁₁ miesiąc temu

    Shira Wiadomo, że nie wrócą. Miałam na myśli, że teraz nikt takich tematów nie porusza. Nie skromnie.
    Wzajemnie miłego. :)

  • Jordan Tomczyk miesiąc temu

    Bardzo charakterystyczny styl. Nieco archaiczny, ale czasem też się nim posługuję. Z pewnością masz niezwykle bogaty zasób słownictwa. Konstrukcja poszczególnych zdań od czasu do czasu kojarzy mi się z Mistrzem Yodą. Łamiesz schematy i raczej gardzisz utartymi ścieżkami. Piszesz bardzo obrazowo. Od razu widać, że masz "słuch literacki". Przywiązujesz dużą uwagę do dźwięków. Czasem aż je słychać. Z pewnością nie jest to lekka lektura do poczytania przed snem, niemniej warto się w nią zagłębić w chwili ciszy i skupienia. Daję 5 z czystym sumieniem.

  • C₁₂H₂₂O₁₁ miesiąc temu

    Jordan, ten tekst jest stary, nie wiem na ile moje słownictwo podupadło.
    Wszystko co napisałeś, poza Opowi jest tępione w moim pisaniu jak chwasty.

    Dzięki bardzo za ten komentarz. :)

  • Cainite miesiąc temu

    Pozytywnie makabryczne

  • C₁₂H₂₂O₁₁ miesiąc temu

    Cainite Dzięki :)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania