"- Kiedyś będziesz potrzebowała od kogoś wybaczenia i kiedy go nie otrzymasz poczujesz się tak jak ja teraz, jak każda skrzywdzona przez ciebie osoba. Poczujesz się otrącona." - "Może kiedyś będę potrzebowała wybaczenia, może. Ale jedno wiem na pewno ja nigdy nikomu nie wybaczę. Nigdy. To bardzo długo. " Interesujące. Na przebaczenie trzeba sobie zasłużyć. Dam 5
Coraz lepsze są Twoje zażalenia. Lubię kiedy za każdym nowym "zażaleniem" swobodnie zmieniasz swój styl by dopasować go do kolejnego żalu.
Poza tym ciekawie żąglujesz słowem, udowadniając, że nie boisz słów, bo dobrze je znasz..... no to pokadziłem Ci, aż mi się cukier podniósł ")
Komentarze (6)
"- Kiedyś będziesz potrzebowała od kogoś wybaczenia i kiedy go nie otrzymasz poczujesz się tak jak ja teraz, jak każda skrzywdzona przez ciebie osoba. Poczujesz się otrącona." - "Może kiedyś będę potrzebowała wybaczenia, może. Ale jedno wiem na pewno ja nigdy nikomu nie wybaczę. Nigdy. To bardzo długo. " Interesujące. Na przebaczenie trzeba sobie zasłużyć. Dam 5
Dziękuje za komentarze :))
Coraz lepsze są Twoje zażalenia. Lubię kiedy za każdym nowym "zażaleniem" swobodnie zmieniasz swój styl by dopasować go do kolejnego żalu.
Poza tym ciekawie żąglujesz słowem, udowadniając, że nie boisz słów, bo dobrze je znasz..... no to pokadziłem Ci, aż mi się cukier podniósł ")
Bardzo miłe słowa, aż wywołują rumieńce na twarzy :) Co do słów są tak proste jak 2+2= 4 ; jeszcze raz Dziękuje :)
Twoje porównania są czasem zaskakujące (w pozytywny sposób), jednorazowy jak papier do tyłka :), 5 :)
takie prostackie wiem hehe ale to miało być tak jak większość z nas myśli nomalnie be ą i ę :) Dzięx :))
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania