-
-Autor: NataliaOCzytano 526 razyData dodania: 23.03.2015
Średnia ocena: 4.8 Głosów: 6
Zaloguj się, aby ocenić29
Coraz mniej błędów popełniasz, zarówno ortograficznych jak i w budowie zdań ;) historia jest super, ale nie stoi w miejscu tylko z rozdziału na rozdział jest coraz lepsza ;) 5
Oj, to dobrze. Dziękuje bardzo za dobre słowa :))
Dobrze go potraktowała. I zgadzam się z zażaleniem. Te same błędy. Ode mnie też 5
Jak zawsze lekko się czytało. Opowiadanie świetne, a błędy zdażają się każdemu :) 5
Wciąga. ;) Na pewno będę dalej śledzić losy Sylwi. :)
Mi częściej zdarzają się :) DZIĘKUJE za miłe komentarze i oceny Dziewczyny:)
No tak, to fakt same baby, takie towarzystwo wzajemnej adoracji hi, hi :) Zostawiam 5 :)
hEHEhe Dziękuje :)) nie ma jak to Baby bez nich źle by było hihi
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (8)
Coraz mniej błędów popełniasz, zarówno ortograficznych jak i w budowie zdań ;) historia jest super, ale nie stoi w miejscu tylko z rozdziału na rozdział jest coraz lepsza ;) 5
Oj, to dobrze. Dziękuje bardzo za dobre słowa :))
Dobrze go potraktowała. I zgadzam się z zażaleniem. Te same błędy. Ode mnie też 5
Jak zawsze lekko się czytało. Opowiadanie świetne, a błędy zdażają się każdemu :) 5
Wciąga. ;) Na pewno będę dalej śledzić losy Sylwi. :)
Mi częściej zdarzają się :) DZIĘKUJE za miłe komentarze i oceny Dziewczyny:)
No tak, to fakt same baby, takie towarzystwo wzajemnej adoracji hi, hi :) Zostawiam 5 :)
hEHEhe Dziękuje :)) nie ma jak to Baby bez nich źle by było hihi
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania