-

-

Średnia ocena: 4.8  Głosów: 6

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (8)

  • BreezyLove 23.03.2015

    Coraz mniej błędów popełniasz, zarówno ortograficznych jak i w budowie zdań ;) historia jest super, ale nie stoi w miejscu tylko z rozdziału na rozdział jest coraz lepsza ;) 5

  • NataliaO 23.03.2015

    Oj, to dobrze. Dziękuje bardzo za dobre słowa :))

  • Prue 23.03.2015

    Dobrze go potraktowała. I zgadzam się z zażaleniem. Te same błędy. Ode mnie też 5

  • Katerina 23.03.2015

    Jak zawsze lekko się czytało. Opowiadanie świetne, a błędy zdażają się każdemu :) 5

  • Honey 23.03.2015

    Wciąga. ;) Na pewno będę dalej śledzić losy Sylwi. :)

  • NataliaO 23.03.2015

    Mi częściej zdarzają się :) DZIĘKUJE za miłe komentarze i oceny Dziewczyny:)

  • KarolaKorman 23.03.2015

    No tak, to fakt same baby, takie towarzystwo wzajemnej adoracji hi, hi :) Zostawiam 5 :)

  • NataliaO 23.03.2015

    hEHEhe Dziękuje :)) nie ma jak to Baby bez nich źle by było hihi

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania