-

-

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 3

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (5)

  • BreezyLove 24.03.2015

    Nienawidzę kożucha na mleku ;) fajnie, że dodałaa aż trzy rozdziały na raz bo są świetne :)

  • NataliaO 24.03.2015

    ja też, ale zawsze kazali mi go też pić i fuuu, ale teraz jak się wspomina to nawet z taką nostalgią i uśmiechem na twarzy.

  • NataliaO 24.03.2015

    czy ja wiem ile można czytać to samo, ale mam taki dzień, że muszę w coś ręce włożyć :) Dziękować

  • KarolaKorman 25.03.2015

    A mnie kożuchy nie przeszkadzają, a nawet je lubię, a a pro po trzech części na raz, to zatrzymały mnie do tej pory 5 :)

  • NataliaO 25.03.2015

    A ja nie lubię fuuu :)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania