-
-Autor: NataliaOCzytano 318 razyData dodania: 24.03.2015
Średnia ocena: 5.0 Głosów: 3
Zaloguj się, aby ocenić15
Nienawidzę kożucha na mleku ;) fajnie, że dodałaa aż trzy rozdziały na raz bo są świetne :)
ja też, ale zawsze kazali mi go też pić i fuuu, ale teraz jak się wspomina to nawet z taką nostalgią i uśmiechem na twarzy.
czy ja wiem ile można czytać to samo, ale mam taki dzień, że muszę w coś ręce włożyć :) Dziękować
A mnie kożuchy nie przeszkadzają, a nawet je lubię, a a pro po trzech części na raz, to zatrzymały mnie do tej pory 5 :)
A ja nie lubię fuuu :)
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (5)
Nienawidzę kożucha na mleku ;) fajnie, że dodałaa aż trzy rozdziały na raz bo są świetne :)
ja też, ale zawsze kazali mi go też pić i fuuu, ale teraz jak się wspomina to nawet z taką nostalgią i uśmiechem na twarzy.
czy ja wiem ile można czytać to samo, ale mam taki dzień, że muszę w coś ręce włożyć :) Dziękować
A mnie kożuchy nie przeszkadzają, a nawet je lubię, a a pro po trzech części na raz, to zatrzymały mnie do tej pory 5 :)
A ja nie lubię fuuu :)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania