-
-Autor: NataliaOCzytano 335 razyData dodania: 24.03.2015
Średnia ocena: 5.0 Głosów: 2
Zaloguj się, aby ocenić10
Podoba mi się w jaki sposób przedstawiłas relację bohaterki zdziadkami, bardzo ładne to było ;)
Dziękuje Breezy :) nie ma jak to Dziadkowie przytulą do serducha i najlepiej pocieszą.
Prawda, czasem są nawet lepsi od rodziców ;)
dokładnie :)
Przeczytałam, postanowiłam napisać pod tym zażaleniem ponieważ też najbardziej przypadło mi do gustu. Wszyscy chyba dobrze wspominają dziadków. Ode mnie 5
I ja mam dobre wspomnienia o dziadkach :)
:))
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (7)
Podoba mi się w jaki sposób przedstawiłas relację bohaterki zdziadkami, bardzo ładne to było ;)
Dziękuje Breezy :) nie ma jak to Dziadkowie przytulą do serducha i najlepiej pocieszą.
Prawda, czasem są nawet lepsi od rodziców ;)
dokładnie :)
Przeczytałam, postanowiłam napisać pod tym zażaleniem ponieważ też najbardziej przypadło mi do gustu. Wszyscy chyba dobrze wspominają dziadków. Ode mnie 5
I ja mam dobre wspomnienia o dziadkach :)
:))
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania