-

-

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 2

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (7)

  • BreezyLove 24.03.2015

    Podoba mi się w jaki sposób przedstawiłas relację bohaterki zdziadkami, bardzo ładne to było ;)

  • NataliaO 24.03.2015

    Dziękuje Breezy :) nie ma jak to Dziadkowie przytulą do serducha i najlepiej pocieszą.

  • BreezyLove 24.03.2015

    Prawda, czasem są nawet lepsi od rodziców ;)

  • NataliaO 24.03.2015

    dokładnie :)

  • Prue 24.03.2015

    Przeczytałam, postanowiłam napisać pod tym zażaleniem ponieważ też najbardziej przypadło mi do gustu. Wszyscy chyba dobrze wspominają dziadków. Ode mnie 5

  • KarolaKorman 25.03.2015

    I ja mam dobre wspomnienia o dziadkach :)

  • NataliaO 25.03.2015

    :))

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania