----+.
,+++++Autor: MargeritaCzytano 196 razyData dodania: 20.09.2023
Średnia ocena: 5.0 Głosów: 3
Zaloguj się, aby ocenić15
Dobrze mu tak. Cudzołożnik!
Jo nie
Oj, Mar! 🤣Poprawiłaś mi humor.😂
dzięki jak rozumie podobał się wiersz?
Margerita Pewnie.😁
ZielonoMi to się cieszę
Wesołe, złamas ma swoje.
Dokładnie
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (8)
Dobrze mu tak. Cudzołożnik!
Jo nie
Oj, Mar! 🤣Poprawiłaś mi humor.😂
dzięki jak rozumie podobał się wiersz?
Margerita Pewnie.😁
ZielonoMi to się cieszę
Wesołe, złamas ma swoje.
Dokładnie
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania