Opis na początku był naprawdę świetny, gratuluje ;) i ogólnie całe opowiadanie było w bardzo dobrym stylu. Piszesz płynnie przez co przyjemnie się czyta. Bardzo mi się podobało ;) 5
Dziękuję bardzo, BreezyLove. Nawet nie wiesz jak się cieszę, że przypadło Ci do gustu :)
Anonim10.08.2015
I po raz kolejny zagrałaś na moich emocjach. Strasznie mnie się podobało, w pewnym momencie zachciało mi się płakać. I jeszcze ta istota... po prostu cudo ;)
Komentarze (7)
Zaciekawiłeś mnie tą Istotą. Opis był bardzo urzekający. Z resztą wiadomo, że lubię czytać Twoje opowiadanie. Ma cos w sobie. 5:)
'zaciekawiłaś '
Dziękuje pięknie po raz kolejny, naprawdę aż mi się wierzyć nie chce, że ktoś czyta moje opowiadanie i jeszcze sprawia mu to przyjemność :)
Dziękuję!
Czemu, bardzo mądre i ciekawe opowiadanie. :) Pozdrawiam
Opis na początku był naprawdę świetny, gratuluje ;) i ogólnie całe opowiadanie było w bardzo dobrym stylu. Piszesz płynnie przez co przyjemnie się czyta. Bardzo mi się podobało ;) 5
Dziękuję bardzo, BreezyLove. Nawet nie wiesz jak się cieszę, że przypadło Ci do gustu :)
I po raz kolejny zagrałaś na moich emocjach. Strasznie mnie się podobało, w pewnym momencie zachciało mi się płakać. I jeszcze ta istota... po prostu cudo ;)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania