Kończę czytać opowiadanie, patrzę na ocenę, a tu szok - średnia 3.7 z zadeklarowaną piątką. Podejrzewam, że ktoś postawił Ci anonimową jedynkę, za jedno z moich ulubionych opowiadań na tej stronie. Nie rozumiem czegoś takiego.
Nie wyłapałam tym razem ani jednego błędu. W przeciwieństwie do Nat całość przeczytałam od razu, bo wciąga, ale już się zachwycałam fabułą i Twoim stylem. Opisy są na pierwszym miejscu, aż miło czytać ;)
Od pewnego czasu nie oceniam tekstów, ale tutaj dam pięć dla wyrównania, bo tekst z pewnością nie zasługuje na jeden. Jak dla mnie zasłużył na sześć XD
Komentarze (3)
Czytałam na dwa razy, ale nie dlatego, że tekst ciężki czy coś. Po prostu tak wyszło porządnie i ładnie napisane. Bardzo lubię Twoje opisy. 5 :)
Dziękuję bardzo :)
Kończę czytać opowiadanie, patrzę na ocenę, a tu szok - średnia 3.7 z zadeklarowaną piątką. Podejrzewam, że ktoś postawił Ci anonimową jedynkę, za jedno z moich ulubionych opowiadań na tej stronie. Nie rozumiem czegoś takiego.
Nie wyłapałam tym razem ani jednego błędu. W przeciwieństwie do Nat całość przeczytałam od razu, bo wciąga, ale już się zachwycałam fabułą i Twoim stylem. Opisy są na pierwszym miejscu, aż miło czytać ;)
Od pewnego czasu nie oceniam tekstów, ale tutaj dam pięć dla wyrównania, bo tekst z pewnością nie zasługuje na jeden. Jak dla mnie zasłużył na sześć XD
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania