....
...Autor: piwoniaCzytano 370 razyData dodania: 30.05.2017
Średnia ocena: 5.0 Głosów: 2
Zaloguj się, aby ocenić10
Bardzo ładny wiersz. Dało się wyczuć tęsknotę podmiotu lirycznego, sentyment i żal za minionym :)
Zgadzam się z przedmówcą 5
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (2)
Bardzo ładny wiersz. Dało się wyczuć tęsknotę podmiotu lirycznego, sentyment i żal za minionym :)
Zgadzam się z przedmówcą 5
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania