Od strony technicznej chyba najlepsze, co u Ciebie widziałem. Długie zdania, ale poszatkowane z gracją, więc nie meczą. Poprzycinałbym trochę dookreślenia osobowe, ale już wiem, że to jest element Twego stylu.
Widać, że to wyimek czegoś większego, ale klimat daje się odczuć.
Jest git.
Pozdrawiam, mr. O.
Dziękuję za komentarz, tak to jest tylko fragmencik książki z 1970 r i książki z 2017r. (ta druga napisana przez pana S. Olszówkę z wykorzystaniem obszernych fragmentów moich wspomnień.(to tak na marginesie) Pozdrawiam.
Komentarze (3)
Od strony technicznej chyba najlepsze, co u Ciebie widziałem. Długie zdania, ale poszatkowane z gracją, więc nie meczą. Poprzycinałbym trochę dookreślenia osobowe, ale już wiem, że to jest element Twego stylu.
Widać, że to wyimek czegoś większego, ale klimat daje się odczuć.
Jest git.
Pozdrawiam, mr. O.
Dziękuję za komentarz, tak to jest tylko fragmencik książki z 1970 r i książki z 2017r. (ta druga napisana przez pana S. Olszówkę z wykorzystaniem obszernych fragmentów moich wspomnień.(to tak na marginesie) Pozdrawiam.
Acha, rozumiem teraz. Spoko.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania