Ze złem i o dobro
Ze złem walczę
bladym uśmiechem
owocową herbatą
budyniem czekoladowym
I dłońmi drżącymi
trzymając pióro
Spokoju się domagam
popołudniową kawą z mlekiem
obrębem łóżka
swoją playlistą w słuchawkach
O dobro się staram
lub chociaż pokój
w świecie i ten wewnętrzny
by zbędna była biała chustka
na klamce mieszkania
Komentarze (5)
Dobry wiersz :-) Tytuł ciekawy i poruszasz dwie ważne sprawy:
"Ze złem walczę" ---> tak trzymaj ! ;-)
"O dobro się staram" ---> świetnie ! :-)
Pozdrawiam, czwóreczka z plusem !
Chciałabym zobaczyć tę walkę, jakiś obraz starań, ale poza kilkoma frazesami nie widzę niczego...
Podoba mi się temat, 1 zwrotka to cudo, reszta, według mnie, troszkę gorzej. Dla mnir wiersz na 4 :-)
Przeczytałam ten wiersz jeszcze raz, myliłam się, on jest dobry, wystarczy zmienić zapis. Sorry za wcześniejszą powierzchowną opinię.
Ze złem walczę
bladym uśmiechem,
owocową herbatą,
budyniem czekoladowym
I dłońmi drżącymi
trzymając pióro.
Spokoju się domagam
popołudniową kawą z mlekiem,
obrębem łóżka,
playlistą w słuchawkach.
O dobro się staram
lub chociaż pokój
w świecie i ten wewnętrzny,
by zbędna była biała chustka
na klamce mieszkania.
Dzięki za opinię . Faktycznie zapis wiele wnosi.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania