Tytuł jest do niczego. Powinien współgrać z przesłaniem tekstu. Taki bardziej poetycki. Np: Pięć kryształków cukru.
Tekst jako tekst - fajny. Pozdrawiam - 5
Mnie też się podobał, chociaż jesteś chyba za bardzo rozgoryczona. Nie wszyscy muszą pod Twoje dyktando być szorstcy, i szczerzy do bólu, w treściach tutaj zapodawanych doszukując się jedynie błędów. To przyjazny portal i może powinnaś wejść tam, gdzie krytykuje się bez ograniczeń. A co do innych tutaj komentujących i wieszających na Tobie psy, to się z nimi nie zgadzam, możesz być zimnym prysznicem, życzę wytrwałości. Tylko licz się z tym, że każdy ma prawo do własnego zdania, a zaatakowani będą się bronić. A że z niektórych wyłazi prostactwo? Jak widać, nie ma tu cukru tak do końca
Pozdrówka
Felicjanna rozgoryczenia nie ma we mnie, jedynie znużenie. Nie mogę tu przesiadywać dłużej niż tydzień, bo czytając proste teksty zaczynam źle pisać, może to przez próby poprawiania. Nie piszę pod wierszami własnej interpretacji, bo są proste dla każdego. Skupiam się dlatego na warsztacie, bo o ile pisać można o wszystkim, to jednak są określone zasady, których każdy, kto para się piórem przestrzegać powinien.
Ja nie atakuję, ja jedynie wytykam błędy. Kto to zrozumie, ten wykorzysta tę wiedzę, która mu w przyszłości zaowocuje.
Cukru tu więcej niż w cukrowni, ale mam nadzieję, że niektórzy przejdą na dietę...
Komentarze (32)
Skończ z tym pierdoleniem
Nie mogę, tu jest niewyczerpane źródło inspiracji...
betti w kółko to samo piszesz. Nic w tym nowego, ciągle beczysz o to samo
Nuncjusz bo ciągle temat aktualny, jak coś się zmieni, radośnie o tym zaświergotam.
betti w dupie to mam. Pisz lepiej swoje wiersze, a nie komentuj pierdząco rzeczywistości opowijskiej
Poza tym, ty też ciągle piszesz o pewnych czynnościach. Tobie wolno, a mi nie?
Wyrażam tylko swoje zdanie
Nuncjusz ja też wyrażam swoje zdanie. Ty z dupy, ja z głowy...
betti niestety nie z głowy, raczej z pizdg
Nuncjusz jesteś wulgarny.
betti wiem :)
podsumuję, jak jeden z Opowijskich filozofów:
heh, ładne to
Zdesperowana deratyzatorka... To już nadaje się do leczenia. Radzę udać się do Tworek.
Jeszcze tekst napisany marnie, szkoła podstawowa - początki. Lepiej już pisz wiersze lub uprawiaj chmiel pod Lublinem.
betinka, betinka
rozmazała ci się szminka...
a ty jesteś eka?
czy nie?
weź powiedz prawdę :/
Aisak przecież jestem Tobą
betinka, betinka
śmieszna twoja
zmarszczona minka
Betinka to ja
Nuncjusz trzy osoby w jednym
Powiem wam prawdę. Jestem córką betii
nie jesteś mną
nie jesteś nim
nie jesteś sobą
więc jesteś nią
Andrzej, ładnie jest to napisane.
Słodkie, to porównanie do mrówek :)
Dam ci pięć, Andrzej :)
tylko pamiętaj słodź mi, ile wlezie, i co że niezdrowo, ale słodko i przyjemnie :]
Takie mrówki kiedyś nazywano Mrówkami faraona. One podobno siedzą 7 lat a potem się wynoszą . Fajnie się czyta 5
Ozar czyś Ty zwariował? 7 lat Betii będzie się męczyć i ze sprayem latać po Opowi. Skaranie Boskie
betinka To jest prawda
Ozar 7 lat i same się wynoszą
Ozar, te mrówki, to nie faraonki, to taki pospolity szczep...
Pozdrawiam.
Tytuł jest do niczego. Powinien współgrać z przesłaniem tekstu. Taki bardziej poetycki. Np: Pięć kryształków cukru.
Tekst jako tekst - fajny. Pozdrawiam - 5
DD tytuł jest dobry. Gdyby tekst był poetycki, wtedy i tytuł byłby z mgiełką.
Pozdrawiam.
Mnie też się podobał, chociaż jesteś chyba za bardzo rozgoryczona. Nie wszyscy muszą pod Twoje dyktando być szorstcy, i szczerzy do bólu, w treściach tutaj zapodawanych doszukując się jedynie błędów. To przyjazny portal i może powinnaś wejść tam, gdzie krytykuje się bez ograniczeń. A co do innych tutaj komentujących i wieszających na Tobie psy, to się z nimi nie zgadzam, możesz być zimnym prysznicem, życzę wytrwałości. Tylko licz się z tym, że każdy ma prawo do własnego zdania, a zaatakowani będą się bronić. A że z niektórych wyłazi prostactwo? Jak widać, nie ma tu cukru tak do końca
Pozdrówka
Felicjanna rozgoryczenia nie ma we mnie, jedynie znużenie. Nie mogę tu przesiadywać dłużej niż tydzień, bo czytając proste teksty zaczynam źle pisać, może to przez próby poprawiania. Nie piszę pod wierszami własnej interpretacji, bo są proste dla każdego. Skupiam się dlatego na warsztacie, bo o ile pisać można o wszystkim, to jednak są określone zasady, których każdy, kto para się piórem przestrzegać powinien.
Ja nie atakuję, ja jedynie wytykam błędy. Kto to zrozumie, ten wykorzysta tę wiedzę, która mu w przyszłości zaowocuje.
Cukru tu więcej niż w cukrowni, ale mam nadzieję, że niektórzy przejdą na dietę...
Pozdrawiam.
Ja pierdzielę, już kiedyś prosiłem żebyś za prozę się nie brała... To jakaś masakra jest
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania