Kiedyś mieszkałem w Londynie, gdzie co dzień mijałem wiadukt, na którym było napisane:
Good Morning Lemmings!
Daję pięć, bo lubię poezję o florze i faunie ;)
Wiele mądrych myśli w tym tekście. Tak to jest. Zazwyczaj ludzie pewni swojej wartość, nie wywyższają się→bo to jest rodzaj dowartościowania. Pozdrawiam - 5
Takie zludzenie :)),dziekuje za ocene i rowniez pozdrawiam :)
Anonim23.02.2018
Bardzo dobry przekaz ! Treść pełna prawdy i woła o przebudzenie...
Super, że tak odważnie i bez ogródek, w ten sposób wiersz niesie za sobą, to co najważniejsze - prawdę, choć, dla nie jednych bolesną ! :-)
Komentarze (13)
eh, temat lekko przereklamowane, ale wykonanie jest całkiem, całkiem. Spoko, spoko.
Może troszkę tak :)) ale ważne że przypadło do gustu :)
Kiedyś mieszkałem w Londynie, gdzie co dzień mijałem wiadukt, na którym było napisane:
Good Morning Lemmings!
Daję pięć, bo lubię poezję o florze i faunie ;)
Takiego porównania do fauny i flory się nie spodziewałam :)).Dziękuję i cieszę się że ci się podoba ;)
Wiele mądrych myśli w tym tekście. Tak to jest. Zazwyczaj ludzie pewni swojej wartość, nie wywyższają się→bo to jest rodzaj dowartościowania. Pozdrawiam - 5
Dziekuje :)
Ciekawe, że nie ma tu żadnej interpunkcji, a czytając to miałam wrażenie, że krzyczę jakby wszędzie były wykrzykniki. Pozdrawiam i zostawiam 5:)
Takie zludzenie :)),dziekuje za ocene i rowniez pozdrawiam :)
Bardzo dobry przekaz ! Treść pełna prawdy i woła o przebudzenie...
Super, że tak odważnie i bez ogródek, w ten sposób wiersz niesie za sobą, to co najważniejsze - prawdę, choć, dla nie jednych bolesną ! :-)
Takie wlasnie bylo zamierzenie.Dzieki za opinie i pozdrawiam :)
Człowiek psuje się
od ściętej głowy
i już nie ma zabawki
Fajne podsumowanie haha :D
idea ok. ale wykonanie - kiepkie
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania