Zgorzkniała ropucha🤣🤣🤣
Bez przeszłości, bez przyszłości,
ciągle się na kogoś złości.
Z bezzębnego cuchnie pyska,
kiedy co dzień jadem tryska.
Chociaż moczu już nie trzyma,
ciągle wścieka się balbina.
Choć się sypie próchno stare,
rządzić chciałoby portalem.
Jej czas tutaj dawno minął,
więc zza węgla pluje śliną😂😂😂
Ale jej niedoczekanie,
prędzej pstryczka w nos dostanie.
Dobrych ludzi nie chce słuchać,
złem się karmi wredna jucha.
A dziś znowu chce nas raczyć,
grafomanią wprost ze sraczy.
Komentarze (4)
A to jest dobre... uśmiałam się. Wiersze ''w afekcie'' są najlepsze... xD
A dziękuję, podobno biegunki dostała wczoraj i do dziś ją trzyma z powodu tego wiersza.
Wiersz zabawny, świetnie się rymuje. Oceniam na 5. Mam nadzieję, że nie jest adresowany do żadnej osoby z portalu.
Dziękuję za pionę. Tak, to świetny wiersz. Co do drugiej części komentarza, to wiersz ma konkretną konotację. I ta zołza wie o tym.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania