Zgubiłam, się
Zgubiłam, się kiedyś w mieście ludzi cieni
Co bali, się co kolwiek zmienić.
I tak zwiedzałam płaczące krwią ulice
I tak mijałam wymarłe kamienice.
Aż w końcu znalazłam
Klucz do miasta bram,
Lecz czy mogę wbrew im świat zmienić?
Chyba tak...
Bo w mieście cieni
Też kiedyś mieszkałam
I też jak oni zmian się bałam,
Dlatego wiem, że co nas nie zbije to tylko nas wzmocni
Więc lepiej przez chwilę być na kogoś złym
Niż na wieki niewidzialnym być.
Komentarze (3)
Ocena za ten tekst jest wiadomą :) Zasłużone 5 :)
Dzięki
Miasto z pewnością potrzebuje zmian, może nie od razu zmieniać wszystko, ale małymi krokami dążyć do celu... Bo cienie tak szybko znikają... 5
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania