zielona mogiła

nocą coś pasie się we mnie

ma oczy jelenia i cierpliwość mchu

 

każdej wiosny zjada trochę mojego strachu

 

boję się dnia kiedy nie znajdzie już nic

i podniesie na mnie wzrok

Średnia ocena: 3.9  Głosów: 7

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (8)

  • C₁₂H₂₂O₁₁ godzinę temu

    Ja wszystkiego się kiedyś bałam, nawet otwarcia wieczorem szafy.
    Niech spojrzy i skonfrontuj się z nim. To jak zobaczenie małego kotka. 😉 nie ma zupełnie nic z potwora.

  • Dusza_boli godzinę temu

    Myślę, że jesteśmy bliżej siebie, niż się wydaje. To „coś” nie miało być groźne. Bardziej zastanawia mnie, kim się stanie, kiedy przestanie żywić się moim strachem.

  • C₁₂H₂₂O₁₁ godzinę temu

    Dusza_boli Sprawdz, najlepsza metoda. 😉

  • Starszy Woźny godzinę temu

    a modlitwa nie pomaga?
    NO!

  • Dusza_boli godzinę temu

    Nie neguję tego. Mam jednak wrażenie, że niektóre rzeczy nie znikają od modlitwy, tylko czekają, aż odważymy się je rozpoznać.

  • Starszy Woźny godzinę temu

    Dusza_boli ,
    zatem siły życzę w wytrwałości.
    NO!

  • Aisak

    To na pewno pasożyty, czyli czas na odrobaczanie!

  • Aisak

    Wszystkich w jednym czasie!

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania