.
.Autor: AnonimCzytano 332 razyData dodania: 09.03.2017
Średnia ocena: 5.0 Głosów: 1
Zaloguj się, aby ocenić5
to, że Czytelnik nie zostawia śladu pod tekstem, nie oznacza wcale, że tekst nie pozostawia śladu w umyśle Czytelnika.
No żeby tylko każdy tak właśnie myślał.. o ile piękniejszy stałby się nasz świat? Znowu 5
Dziękuje :-)
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (3)
to, że Czytelnik nie zostawia śladu pod tekstem, nie oznacza wcale, że tekst nie pozostawia śladu w umyśle Czytelnika.
No żeby tylko każdy tak właśnie myślał.. o ile piękniejszy stałby się nasz świat? Znowu 5
Dziękuje :-)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania